Relacje z klientami w erze cyfrowej: smak nowoczesnej obsługi klienta

Dom > ołów zarządzania > Relacje z klientami w erze cyfrowej: smak nowoczesnej obsługi klienta

Relacje klienta w dobie cyfrowej

Sukces na współczesnym rynku jest silnie uzależniona od relacji klientów. Zrozumienie zachowań konsumentów jest często uważane za trudne zadanie. Ostatnio, consumers have been displaying even more confusing behavior as they shop and seek service in the digital age. Według ostatnich badań, it has been observed that today consumers prefer switching to different providers, nawet wtedy, gdy oni twierdzą, że są zadowoleni z firm, które są obecnie kupują produkty i usługi z.

One of the reasons for this may be the company’s approach towards the issue. While companies pay more attention to maintaining what wows their customers, oni przegapić dokonywania istotnych ulepszeń, które inspirują lojalności klientów. Poniżej kilka wskazówek pomoże Ci wygrać i utrzymać bardziej lojalnych klientów:

Pozdrawiam-Great, Powtarzać

Every relationship begins with good communication and usually ends due to not getting it right. The promise made to the customers at the beginning of your relationship sets the tone for better relations with your customers in the long run. Według badań opinii klientów, Awaria firmy do dostarczenia na doświadczeniu oni obiecane jest największe nasilenie klienta.

Care for Loyal Customers

Jak wspomniano wcześniej, zachowań klientów zmienia się z upływem czasu i nie częściej niż, Firmy nie dostrzegają tych zmian. Companies also tend to forget their customers once they become loyal. Zgodnie z badaniami, neglecting your lojalni klienci is the biggest blunder for your business. Zawsze nagradzać coś, co jest dobre i upewnić się, że wszyscy twoi lojalni klienci są ze sobą przez długi czas.

Zachowanie nieuczciwy

Firmy nie zauważyć objawy, które wskazują ich klienci są gotowi, aby przełączyć. Jednym ze wskaźników klucz jest ograniczona przełączanie, który jest, gdy klienci są z firmą, ale również innych dostawców dodaje do swojej listy.

  1. In it’s initial stages, figuring out whether the customer has switched over to another brand or product becomes difficult. Korzystanie drobno tuned Analytics może zdziałać cuda dla Twojej firmy i zwiększa prawdopodobieństwo jest w stanie poradzić sobie z takimi kwestiami niezwłocznie.

Czy jesteś społeczna?

Z nowoczesnymi trendami i zmianami światowych, consumers prefer looking over their favorite brands and products through Media społecznościowe portale. Social media odgrywają kluczową rolę w procesie decyzyjnym konsumenta. Spojrzeliśmy na kilka pozytywnych opinii lub komentarzy na kanałach społecznościowych, a consumer may be influenced to make a positive decision, i wzajemnie.

These new channels combine to build consumer expectations and also influence personal interaction and engagement.

Gimmicks won’t save me

Nawet jeśli 68 procent konsumentów powiedzieć technologia zwiększa swoje doświadczenie, Nie każdy klient jest dziś narażony na technologii. Nawet klienci wiedzą techniczną niekoniecznie przekonuje nowych funkcji lub innowacji w dziedzinie technologii.

Utrzymanie tendencji rynkowych w umyśle, konsumenci wiedzą techniczną zawsze oczekują i chcą większego zaangażowania z ich dostawcami. To wtedy interesować spółki w programach technologicznych i innowacji wchodzi w grę. Firmy mogą również dać dużo większą wagę do zachowania konsumentów technologii doświadczonych zainteresowanych i zaangażowanych przy jednoczesnym uwzględnieniu wzrostu gospodarczego.

Chociaż te pięć ważnych punktów stanowią potencjalnych utraconych szans, wprowadzenie ich w życie jest niezbędne do prowadzenia udanego biznesu i modne. Podczas ustawiania tonu Twojej firmy, you should consider investing for a better relacje z klientami. Doing this will lead you to retain more loyal customers and reduce the risk of losing the customers to your competitors.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów