Co znajduje się w First Response Time w Call Center i jak go poprawić?

Dom > Rozwiązania > Centrum telefoniczne > Co znajduje się w First Response Time w Call Center i jak go poprawić?

Co znajduje się w First Response Time w call center i jak ją poprawić

Pierwszy czas reakcji (FRT) jest czas klienci muszą czekać, zanim się udziałem wykwalifikowanego agenta.

Dla call center, pierwszy czas reakcji lub FRT jest odpowiednikiem pierwszego uzgadniania z klientem, jak idą w frontowymi drzwiami. W tym sensie, FRT jest krytycznym metryki do pomiaru wydajności call center.

Jak przysłowie mówi, czy można mierzyć coś można go poprawić. Poprzez prawo oprogramowanie call center, można zautomatyzować pomiar FRT i tuzin innych metryk call center w całej planszy.

Dobrze, wyjaśnijmy.

W ciągu ostatnich kilku lat, widzieliśmy doświadczenie klienta wypierać inne tradycyjne czynniki określające sukces firmy.

giphy

Jest to zależne od innego punktu interakcji pomiędzy klientem i biznesu.

Oddziaływania te zazwyczaj się przez call center. W tym sensie, wielkie przeżycie call center można karmić relacji z klientami i promować dalsze możliwości biznesowych.

Mając to na uwadze, Pierwszy czas reakcji lub FRT ma kluczowe znaczenie w tworzeniu wielkiego doświadczenia klienta.

Zaproszenie Performance Center i First Response Time

Podczas określonego cyklu sprzedaży, nie może być wielokrotnie interakcji między klientem a odpowiedni zespół wsparcia.

Jak dotrą out, klienci oczekują, że firma w odpowiedzi na ich zaproszenia najwcześniej. W celu spełnienia tych oczekiwań, Zespół usługa powinna odpowiadać na każde zapytanie w wyznaczonym terminie, niezależnie od tego dnia obciążenia.

Dla tego, wydajność call center musi być stale oceniany i gąsienicowych na podstawie pewnych kluczowych wskaźników wydajności – takie jak po raz pierwszy odpowiedzi (FRT).

Pierwszy czas reakcji (FRT) Można określić, doświadczenia i działania Twojego klienta. Ważne jest również, aby klient czuł się bezpiecznie o każdej przyszłej transakcji lub interakcji z branży.

Oto niektóre z czynników, które sprawiają, że trudno utrzymać wysoką czasu pierwszej odpowiedzi. Będziemy także dyskutować względami oprogramowanie helpdesk może stworzyć lepsze warunki do zarządzania tymi kwestiami.

Integracja nośniku Omnichannel

Wyobraźmy sobie zgiełku w typowej call center w danym dniu.

Klient może wybrać dowolny kanał przychodzącej komunikacji, takich jak rozmowy, czat, i społeczny kanał mediów lub bezpośrednie rozmowy telefoniczne. Call center rep musi zarządzać i koordynować między różnymi kanałami przychodzących na zapytanie klienta.

W celu utrzymania optymalnego czasu reakcji, Twój zespół serwisowy będzie musiał ich oczy i uszy rozłam pomiędzy różnymi kanałami.

Dla zespołu wspierającego, wielozadaniowość ciągły nie jest najbardziej skuteczny sposób codziennej eksploatacji. Zgodnie z badaniami, organizacje osiągają do 59.8% Efektywność przez odrzucenie wielozadaniowość w codziennych działaniach.

A helpdesk software combines all the inbound channels into a single platform. This allows you to automatically streamline all inbound customer queries to a single dashboard.

Z kolei, Pozwala to przedstawiciele usług reagować i zarządzać wszystkie kanały komunikacji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wydajności.

Tworzenie systemu zarządzania wiedzą

Dla call center pracy, każdy nowy klient interakcja zajmuje czas i energię rep usługi. Oznacza to, że każde zapytanie klienta to dodatkowe obciążenie dla działalności centrum serwisowego.

Zamiast, centrum serwisowe można spróbować w celu ułatwienia klientom aby ich problemy rozwiązane poprzez utrzymanie jednolitą bazę wiedzy.

Baza wiedzy klienta pomaga uda Ci wszystkie problemy usterek informacji o klientach na jednej platformie. Pozwoli to klientowi bezpośrednio rozwiązywać swoje problemy, oszczędzając cenny czas, zarówno dla siebie i swojego zespołu serwisowego.

A zatem, System ten może znacznie zmniejszyć obciążenie dla każdego przedstawiciela serwisu. Teraz, przedstawiciel usługa może skupić się więcej czasu i energii, aby rozwiązać skarg Inni klienci odwiedzający bardziej paląca natury.

Pozwala to również powtórzeń usług koncentrować się na poprawie ich czas reakcji i inne wskaźniki satysfakcji klientów.

Lepiej wyposażone Call Center Reps

Rep obsługi klienta jest tylko tak dobry jak narzędzia. Stały napływ spraw klienta może stać się zbyt wiele nawet dla najbardziej doświadczonych i zaangażowanych pracowników serwisu.

Uwzględniając dużą liczbę toczących się spraw klientów również oznaczać, że trudno jest przeznaczyć wystarczające środki do nowej emisji przychodzącej.

W tym miejscu, za narzędzie helpdesk pomaga osiągnąć wyznaczone cele w najbardziej efektywny sposób.

Po pierwsze, wszystkie przychodzące problemy klientów są akceptowane i usprawnione poprzez pojedynczą deskę rozdzielczą. Z kolei, narzędzie do obsługi klienta umożliwia zbiorową rozdzielczość do każdej emisji w jak najkrótszym odstępie czasu.

Mobilność Pierwsze podejście Kapture CRM umożliwia bezproblemową komunikację wewnętrzną i współpracę pomiędzy członkami zespołu. Problemy mogą być również przypisane do najbardziej odpowiedniego członka zespołu.

W tym sensie, Kapture może być szybki i prosty sposób, aby rozwiązać wszelkie problemy klientów.

Wyzwania pierwszej interakcji w różnych branżach

Mimo że te czynniki są powszechnie stosowane, różnych branż mają swoje własne wyzwania i wymagania. Dotyczy to jakość i perspektywy ich reakcje po raz pierwszy.

Na przykład, e-commerce call center powinien być w stanie dostarczyć uchwał o zamówienia klientów i wynikowym ciągu pierwszej interakcji. Inaczej, może to prowadzić do dużej liczby kosztownych odwołań i zwrotów.

podobnie, centrum serwisowe rep powinien zrozumieć zakres problemu klienta i edytować swoje codzienne plany obejmują poszczególnych zadań związanych z klientami.

W skrócie, trzeba mieć jakość pierwszą odpowiedź zaangażować swoich klientów w czasie rzeczywistym.

oprogramowanie helpdesk Kapture może pomóc call center aktywnie osiągnąć optymalny czas reakcji. Oto kilka różnych sposobów zintegrowany helpdesk robi różnicę na swojej szybkości i jakości rozdzielczościach.

  1. Jedno rozwiązanie biletowy desce rozdzielczej pozwala na jednoczesne zarządzanie wieloma kanałami zapytanie przychodzące.
  2. zintegrowany w Internecie- niedostępny poprzez kanały integracja Omni-kanałowy.
  3. Łatwe przeglądanie poszczególnych klientów związanych rozkazy i informacje na szybszą reakcję.
  4. Przypisywanie i osiągnąć uchwał za pośrednictwem jednolitego systemu biletowego.
  5. Śledzenie wszystkich oczekujących zadań za pośrednictwem jednolitego systemu biletowego

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

1 Komentarz

  1. The first response to the customer is important as it builds a relationship with the customer and it helps in retaining the existing customer or making a new customer retain in the business.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów