The Ultimate Guide To Dlaczego duże przedsiębiorstwo powinno przełączyć się na CRM

Dom > Oprogramowanie CRM > The Ultimate Guide To Dlaczego duże przedsiębiorstwo powinno przełączyć się na CRM

duże Przedsiębiorstwa

duże Przedsiębiorstwa że wykonane przejście do rozwiązań CRM zobaczył 47% wzrost ich kursów retencji klienta.
w rzeczywistości, zdolność do uzyskania prawa własności do 360 stopni danych klienta, spostrzeżenia rynkowe i bezproblemową integrację z innymi platformami uczynić CRM idealne oprogramowanie dla dużych przedsiębiorstw.

JAKIE SĄ KORZYŚCI korzystania z rozwiązania CRM dla dużych przedsiębiorstw?

ołów zarządzania

CRM zbiera przewody z wielu kanałów i czółenka ich w jednej skrzynce odbiorczej. Oprogramowanie może być również skonfigurowany do automatycznego przydzielania prowadzi do zespołu sprzedaży. Firmy mogą skonfigurować słowa kluczowe konkretne przydziały prowadzenie. Oznacza to, że jeśli dochodzenie przybywa o pewnym produkcie, CRM skanuje zapytanie i przydziela go do danego zespołu.

Szybsze Rozdzielczość biletów

Bilety przybyć do CRM na bilet Omnichannel w pudełku. Wiele kanałów bezproblemowo integrowane w tym jednym oknie. Bilety pochodzące z czatów www, formularze, e-maile, rozmowy telefoniczne lub postów społeczne są wypychane prosto do tej skrzynki. Gdy przybywa bilet, auto CRM przydziela go do dostępnych środków w Internecie.

business Intelligence

Ponieważ CRM gromadzi wszystkie dane dotyczące sprzedaży, Wsparcie i serwis, ma zdolność do generowania raportów dotyczących kluczowych wskaźników w formie graficznej / formacie excel. Można również wybierać metryki chciałbyś zobaczyć w raportach, a także.

pracownik Produktywność

Aby ocenić skuteczność sprzedaży i operacji wsparcia, następujące raporty są dostępne do analizy;

 • Środek Produktywność Report
 • Analiza bilet
 • Prognoza sprzedaży
 • Real-Time Lead Volume i wiele więcej

Centralne Repozytorium Danych

Dużych przedsiębiorstw z wielu lokalizacjach skorzystają z możliwości uzyskania niezależnej lokalizacji – Chmura dostęp do ważnych danych klienta. CRM można uzyskać za pomocą prostego łącza i strony logowania. Administrator może skonfigurować CRM, aby umożliwić dostęp do tylko kilku stron. Zapobiega wyciekom danych lub nieautoryzowanego dostępu.

Automatyzacja zadań

Przepływy pracy mogą być budowane i wyrzucić w minutach. CRM oferuje swoim użytkownikom panel konfiguracyjny gdzie;

 • Raporty mogą być włączone
 • Konfiguracje API z platformami innych producentów można skonfigurować
 • Ołów przepływy mogą być ustawione
 • Działania Zapytanie można skonfigurować
 • Pola biletów mogą być konfigurowane i wiele więcej


Zautomatyzowanie operacji wsparcia

Podczas konfigurowania CRM, duże przedsiębiorstwa mogą tworzyć oddzielne foldery dla każdego działu. Foldery te mogą być przypisane do szefów działów, a także. Po utworzeniu bilet, auto CRM przypisuje bilet na wydział prawa na podstawie słów kluczowych w bilecie. Bilety mogą być również oznaczone jako auto Wysokich biletów priorytetowych na podstawie słów kluczowych zawartych w każdym folderze department.

zwiększenia sprzedaży

Najlepszą cechą CRM jest możliwość powiadamiania pracowników działu sprzedaży, jak tylko nadejdzie ołowiu. Narzędzia ołów punktacji mogą być wykorzystane, aby oznaczyć przewody w oparciu o zainteresowania zakupem. Członkowie zespołu mogą nawet oznaczyć obecny stan ołowiu w swojej lejek sprzedaży, jak również. To wszystko jest możliwe w zakładce 360 ​​stopni klienta. Kontynuacja zgłoszenie może potrząsać swoją drużynę do odsiewu za pośrednictwem głównego basenu dla właściwych perspektyw.

Przesunięcie Management Agent

Okrągły wzór robin można skonfigurować w celu zapewnienia, że ​​klienci zawsze mają środek interakcji z. The round-robin model allocates customers to agents based on their ticket volume and activity status. In case an agent is dealing with multiple tickets, CRM przypisuje nowe zapytanie do pomocy innego środka. Gwarantuje to zmaksymalizować swoje zasoby przy jednoczesnym zapewnieniu satysfakcji klienta wynik pozostanie na wysokim poziomie.

Wniosek

Z dużych ilości danych przechodzących przez serwery z dużym przedsiębiorstwie, CRM może wydawać się dużych inwestycji. Wprawdzie, wdrożenie rozwiązania CRM w znacznym stopniu zredukować koszty ogólne, ponieważ nie ma opłaty wpisowej, Wszystkie serwery są hostowane przez dostawcę, a firma musi zapłacić tylko dla użytkowników od oprogramowania i można je skalować bazy użytkowników, jak rosną.

Na rynku CRM. Czy jesteś duże przedsiębiorstwo, które ma wiele działów czynienia z danymi? Spróbuj darmo 30 Day Trial of Kapture CRM dla dużych przedsiębiorstw tutaj.

Ostatnie posty

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów