Top 5 Czynniki, że zadowolenie klienta kształt

Dom > Obsługa klienta > Top 5 Czynniki, że zadowolenie klienta kształt

factors that influence customer satisfaction

mocno wierzę, fraza "Pierwsze wrażenie jest ostatnie wrażenie,”Musi być wymyślone przez pracownika obsługi klienta, który ostatecznie udał się mantrą dla każdej organizacji. Kluczem do udanego biznesu jest”klient ma zawsze rację,”Ale to zajmuje więcej niż przyjemnej rozmowy wpłynąć na decyzję klienta o tym, czy zostawić lub wrócić do Ciebie. Możesz mieć najlepszych pracowników i najbardziej technologii premii, ale ma jedną skargę do rzeczy wariuje. Wykorzystuje psychologię, metody i regularny rozwój w celu stworzenia lojalnych klientów.

Jak badania przeprowadzone przez Forrester wskazuje, „71% konsumentów czuć się negatywnie wobec marek gdy napotkają niespójne doświadczenia, i 10% powiedzieć, że te rozbieżności pozwoli im przerwać interakcję z marką w ogóle.”

W tym artykule, dyskutujemy 5 Czynniki odpowiedzialne za satysfakcji klienta.

Pracowników:

Czynniki, które określają-klient-zadowolenie

Jest intuicyjny pomysł, że zadowolenie klienta napędy zaangażowania pracowników wznieść wysokości. Działają one jako pierwszy punkt kontaktu między firmą a klientami. Szczęśliwy pracownik będzie utrzymać klientów zadowolony, prowadząc je wierzyć w produkcie firmy. Jeżeli pracownicy są niezadowoleni ze swojej pracy, nie pójdą wyżej-and-Beyond dla klienta. Colloquy wierzy, „Stawki retencji klienta są 18% wyższy średnio gdy pracownicy są bardzo zaangażowani.”Stąd, w celu wzmocnienia wiary klienta w organizacji, trzeba skupić się na szczęściu swoich pracowników pierwszy.

The Waiting Czas:

Czas to pieniądz, i jako organizacja usług, trzeba dokonać czas Twojego klienta opłaca. Gdy rezultaty przegap ich zaplanowanego harmonogramu, staje się czerwona flaga dla klienta. Rozważmy restauracja. Jeśli potrawa wymaga więcej czasu, aby wyjść z kuchni niż optymalna, to jest zobowiązany do opuszczenia klient zirytowany lub może nawet udać się w okolice. Podobnie jest w przypadku w punkcie. Według Harris Interactive, „75% klientów uwierzyć, że to trwa zbyt długo, aby osiągnąć środek żywo”. Jeżeli oferujesz usługę żywo (telefon / czat), konieczne jest, aby odpowiedzieć w ciągu 2 minuty lub mniej, Inaczej, pozostaje ci nieszczęśliwego klienta. Kiedy klienci liczą na usługi, nie zabawiać wymówek.

Zrozumienie klienta:

czynniki-Of-serwisowych

Jeśli klienci wiedzą, że firma dba, i to nie tylko maszyna pieniędzy ściskając-profit, będą wiedzieli, że są w dobrych rękach. Rodzaj kampanii uruchomieniu, decydować o liczbę osób, które będą wpływem. Humanizowane podejście zachowuje właściwą strunę w umyśle klienta. Gdy klient inwestuje w swój produkt, on / ona jest zobowiązany do przedstawienia opinii. Jeśli wdrażane, będą wiedzieli, że ich opinia się liczy i będą trzymać się z wami na długo.

zaktualizowany Technologia:

W obecnej epoce, to nie tylko Kardashians powinno być nadążają. Zamiast, skupić się na Menedżer ds. relacji z klientami (CRM) lub oprogramowanie, które jest zgodne z najnowszą technologią dodanie do doświadczenia konsumenta przy jednoczesnym zmniejszeniu pracy ręcznej. Nie ma alternatywy dla szybkiej technologii, zwłaszcza z ogromnej konkurencji na rynku. W 2016, Apptentive okazało się, że „66% firm, które nastąpił spadek lojalności klientów w ciągu ostatniego roku nie mają Aplikacja mobilna.”

Skupić się na tym, co masz:

Pozyskiwanie nowych klientów może wydawać się jako czołowego celu w celu budowy bazy klientów. Ale, filar nie jest liczba klientów jest jakość. Opublikowanych w blogu przez Invesp, „Repeat kupujący spędzają 33% więcej niż nowe, i tylko 20% istniejących klientów stanowią 80% przyszłych zysków spółki „. Stąd, powtarzanie w przypadku klientów jest dobrą rzeczą dla swojej organizacji. Nawet wydatki na programy lojalnościowe pomaga w zachowaniu oddanych klientów.

Utrzymywanie klientów szczęśliwy i zadowolony nie jest fizyka jądrowa. Nadrzędne rzeczą do zapamiętania jest utrzymanie jakości nienaruszone; czy to jest twój produkt lub usługa, a co za tym idzie jest lepsze relacje.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Sakshi
Autor:
sakshi
O:
Typowo ekscentryczny i wnikliwe. sakshi uwielbia towarzystwo swojego Kindle i dwa pudle.
Więcej artykułów autorstwa: sakshi

3 Komentarze

  1. Pracownicy organizacji reprezentują pierwsze wrażenie swoich klientów; ostateczny punkt kontaktu. zaangażowanie pomiar, retencji klienta, satysfakcje i drugi klucz metryczny jest ważne dla osiągnięcia lojalnych klientów. jednak, w ich wysiłkach zmierzających do pozyskania nowych klientów, firmy nie powinny ignorować istniejących kontaktów, ponieważ generuje większość swoich zysków i planu, aby je odróżnić ważne jest, aby zapewnić, że są prawidłowo obsługiwane.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów