Zacznij ukierunkowanym wydatkowaniem przez Assessment Step-by-Step Campaign: CRM Lekcje

Dom > Przewodnik > Zacznij ukierunkowanym wydatkowaniem przez Assessment Step-by-Step Campaign: CRM Lekcje

CRM Campaign Management

rozszerza i odłączony rynek wymaga ukierunkowanego marketingu.

Każdy marketer chce uruchomić ten doskonale kampanii kierowanej który pobiera maksymalny konwersji w ramach danego budżetu. Ale prawda znacznie różni.

Biznes powinien najlepiej rozpocząć koncentrując się na niektórych właściwości oglądalności. Może to być grupa odbiorców, Zakres wieku, specyficzny smak, przekonanie, etc.

Firma nie powinny być zasadniczo skupia się na jednym charakterystycznym oglądalności. Idealnym grupa publiczność może wymagać jednej lub kombinacji tych cech, gdzie identyfikowanie że pewna kombinacja jest wyzwaniem dla marketerów.

Wyrównywanie Spędza z rzeczywistością rynkową

Ponieważ istnieje fura sposoby spędzania ograniczony budżet, właściciel firmy musi wyrównać wydatki z jego rzeczywistych potrzeb. Są to główne różnorodne kwestie marketingu twarze podczas segmentacji swoje wydatki kampanii.

1. Nowe możliwości rynkowe - Wymagania sezonowym lub nowe trendy
2. Zamykanie możliwości rynkowych - Podanie wymagań sezonowych czy stary trendy
3. Wydatki na różnych kanałach rynku - Balansowanie pomiędzy wyszukiwania i społecznych warunkach
4. Wydatki na rynku lokalnym lub krajowym - wydać na krajowym lub lokalnym rynku
5. Zdecyduj się na Brand Equity - Daj wartości marki na danym wydatków

Udany biznes potrzebuje zrównoważonego wydatków dla każdego z tych aspektów. Stanowi to podstawę dla maksymalnych konwersji natomiast nie przekroczenia w ograniczonym zestawem czynników.

Choć nie jest uniwersalny, Poniższy wykres kołowy daje średnią segmentacji dla proponowanych wydatków lokalnych. Wydatki każdej organizacji mogą się różnić w zależności od celów i wymagań klientów w zakresie zamierzonego bazy odbiorców.

Spending you Ad Budgetwiele sposobów spędzenia budżet reklamowy

Zbierać i priorytety biznesowe Słowa kluczowe

Wszystkie słowa kluczowe nie są Równe; a znalezienie tych lepszych jest kluczem do Twojego biznesu.

Jeśli jesteś zaznajomiony z kluczowych, oni są konkretne terminy wyszukiwania, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarce dostępu do konkretnego produktu lub usługi.

Jeśli pracujesz w wysoce konkurencyjnym rynku, 1st wybór słów kluczowych będzie już zajęta przez konkurentów. W takich sytuacjach można byłoby bardziej produktywne patrząc na 2. ciąg słów kluczowych. Jest ona powiązana z podstawowej publiczności, którzy już lubiany i zakupiono produkt.

Można to osiągnąć jedynie poprzez filtrujący odpowiedniej informacji na temat danego klienta. Takie ukierunkowane kampania marketingowa może być realizowane na funkcję Account Management CRM, który gromadzi i wykorzystuje odpowiednie dane klienta.

Filtrowanie odpowiednie właściwości klientów

Filtering Chracteristics - CRM

CRM bezpośrednio zbiera maksimum informacji o każdym kliencie. Z bezpośrednich filtrów wbudowanych, można iteracyjne i znaleźć najbardziej odpowiednią funkcję dotyczące grupy docelowej. Dane pozwala skutecznie kierować grupę odbiorców, poprzez zestaw wysoce selektywnych słów kluczowych. Oczekuje się, że ta strategia w celu uzyskania lepszych wyników i twarzy znacznie mniejszą konkurencję.

Wyświetlanie reklam w odpowiednim Platformy Społecznej

Social Platform

Dzięki niskiej sprzęgania i niskich stosunkach ołowiu, większość firm zaczynają uciekać od kampanii w mediach społecznościowych. w tym kierunku, brak zawartości przyciąga grupy docelowej i upadającego skoncentrować się na odpowiednich kanałach społecznościowych może być przyczyną niskich obrotach.

Internet oferuje wiele możliwości marketingu społecznego i bezpośrednie, takie jak e-mail marketing, Facebook, linkedin, Instagram etc ... Z wielu dostępnych kanałów, wyborze kanału marketingowego jest trudne. Na przykład, E-mail marketing może być przystosowany do sklepu sprzętowej, gdzie jak Facebook powinny być bardziej dostępne dla entuzjastów fitness,.

CRM Analytics i raportowania platformę sprzedaży daje natychmiastowe informacje zwrotne o wykonywaniu każdego kanału. To pozwala na śledzenie wydajności i napływ odwiedzających przez każdego kanału. Teraz można określić najodpowiedniejszy kanał społecznej dla Twojego biznesu, umożliwiając podjęcie kampanii społecznych bliżej publiczności.

Uruchamianie i kampanie PPC partnerskie

Jeśli używasz PPC lub partnerskie kampanie na 3 blogach lub stronach internetowych firm, trzeba znaleźć najbardziej dostosowane partnerów. Jeśli są reklamy na blogu na temat nieistotnego, będzie prowadzić nieistotnych odbiorców, kto ostatecznie ma realny wpływ na ruch internetowy. Przed dokonaniem inwestycji na każdej stronie 3rd, należy z pewnością odpowiedzieć na te kluczowe pytania.

Która blogi reklamować? Jaki jest optymalny koszt za każde kliknięcie na stronie perspektywy? Można dostać te kliknięcia dla niższej cenie?

Zamiast spekulować, the CRM Reporting Analytics daje bezpośredni raport na temat swojej głównej publiczności. Jeśli masz już jakieś klientów, można filtrować najważniejsze cechy odbiorców. Może to obejmować Wiek, Seks, Lokalizacja, Grupa lub niektóre cechy szczególne.

Klasyfikować swoje cechy Audience

Classify Audience - CRM Campaign

W oparciu o te, można zidentyfikować najistotniejsze bloga z proponowanej listy. To pozwala spędzić swój budżet na podstawowej docelowej publiczności, bez marnowania czasu i pieniędzy na segmentach mało prawdopodobne, aby kupić produkt oglądalności.

Z Kapture CRM, można stopniowo dodawać nowe klasyfikacje do listy odbiorców. To pozwala na identyfikację cech często występujące, który jest specyficzny dla odbiorców. Można również czerpać raportów niestandardowych, co daje lepsze wyobrażenie o wpływie każdej klasyfikacji.

Śledzić i optymalizować kampanie offline

Wyświetlać bezpośrednio reklamach swoich klientów

Track Offline Campaigns

Chociaż może to być łatwiejsze w konfiguracji kampanii w trybie offline, obchodzenia się z resztą jest dużo bardziej skomplikowana. Istnieje wiele zalogowany media łącznie z gazet, czasopisma, dokumenty tożsamości, tablice i banery. Bez bezpośrednich sposobów śledzenia zwrotu, optymalizując kampanie te są trudniejsze.

Kapture CRM pomaga śledzić kampanie offline, przez miejsce znakowania, umożliwiając bezpośrednie spojrzenie na każdej publiczności w oparciu o zestaw wstępnie przypisane parameters.This wyświetla ołowiu informacje bezpośrednio na desce rozdzielczej CRM, pomaga śledzić skuteczność kampanii w trybie offline.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów