Jest sprzedaż zarządzanie rurociągu bardzo ważne dla wzrostu sprzedaży?

Dom > Produkty > Obroty > Jest sprzedaż zarządzanie rurociągu bardzo ważne dla wzrostu sprzedaży?

Sales pipeline management

Wszystkie organizacje są zobowiązane dążyć do wzrostu szybciej i sprawniej do swoich procesów sprzedaży.

We współczesnym ekosystemu biznesowego, konieczności pchania klienta do zakupu produktu będzie najprawdopodobniej nieproduktywne. Zamiast, Twój proces sprzedaży powinna być ukierunkowana na szturchając klientowi do patrzenia na proponowanym zakupu jak dodawanie wielką wartość ich procesie zakupu.

Proces sprzedaży postępuje w sposób, krok po kroku, że na pewno potrzeba czasu, aby doprowadzić do zakupu.

Te procesy krok po kroku, są określane jako rurociąg sprzedaży że dany przewód powinien przejść przed konwersją. zarządzanie rurociąg sprzedaży jest bardzo ważne dla prowadzenia zrównoważonych procesów.

Dlaczego trzeba sprzedaży rurociągu?

Każdy menadżer powinien zawsze wiedzieć, odpowiedzi na kilka ważnych pytań-

 1. Czy wiesz, co się zmieniło od ostatniego tygodnia w firmie?
 2. Czy zidentyfikować źródła przewagi Wysoka ROI?
 3. Czy znasz swoje najlepsze perspektywy przyszłej sprzedaży?
 4. Czy pchanie swoich menedżerów sprzedaży słusznie?

Którekolwiek z tych pytań może opuścić głowę drapie; To może być przedstawiony jako układanki do swojej wewnętrznej zespołu. co więcej, można również wprowadzić do zwykłej gry zgadywania.

Właściwie, nawet gdy są świadomi niezbędnych kroków potrzebnych do odpowiedzi na te pytania; może to być niepraktyczne rzeczywiście dowiedzieć out dokładne dane.

W tej sytuacji, trzeba rurociąg sprzedaży skonsolidować i obliczyć odpowiednie numery.

zarządzanie rurociąg sprzedaży ma zasadnicze znaczenie dla wszystkich firm, które opierają się na kanałach sprzedaży lub działu sprzedaży do kierowania wzrostu przychodów. Jest to oczywiste, wizualna reprezentacja perspektywą sprzedaży i procesu. Prognoza rurociąg sprzedaży skutecznie wpływa na strategie biznesowe firm.

To pozwala na rozpoczęcie pozycjonowania każdy z potencjalnych klientów w określonych etapach wzdłuż rurociągu sprzedaży. Można również określić najlepszą możliwą przyszłą kurs konwersji każdego perspektywę. Poniższy schemat przedstawia uproszczony planowanej sprzedaży, od pozyskania sprzedaży prowadzą do ostatecznego nawrócenia.

Sales Pipeline Management Stratergic

Segmentacja rurociąg sprzedaży może również dokonać lejka sprzedaży.

 • Przy odpowiednim zarządzaniu rurociągu sprzedaży, prognozy sprzedaży stają się rzeczywistością, nie tylko domysły.
 • To zmniejsza ryzyko fałszywej oceny.
 • Sprzedające wysiłki są podzielone na wyraźnie określonych etapach.
 • To pozwala na identyfikację utraconych szans i zapobieganie w przyszłości straty

Sales Pipeline for business

jednak, 44% od firmy uważają, że są nieskuteczne w zarządzaniu rurociągu sprzedaży (Źródło: Hub Spot). Kompleksowe dane i ciągle zmieniających się gospodarka rynkowa sprawia, że ​​rzeczy bardziej skomplikowane w dzisiejszej sytuacji. Kompletny system sprzedaży zarządzanie rurociąg może ułatwić zadanie.

The oprogramowanie do zarządzania sprzedażą może pomóc uzyskać najlepsze z planowanej sprzedaży. Teraz, omówmy jak oprogramowanie CRM mogą skutecznie wzmocnić swój system rurociągów sprzedaży?

 1. Lepiej Business Management

Głównym celem planowanej sprzedaży jest lepszy sposób zarządzać perspektywy. Twoja ogólna zarządzania sprzedażą jest kombinacją Twojej zarządzania perspektywa. O całkowitej lepsze zarządzanie perspektywa oznacza, że ​​ogólny zarządzania sprzedażą także dostaje lepsze.

Dzięki lepszemu zarządzaniu perspektywa, można zyskać lepszą ogólną upust swojej procesie poszukiwania.

 1. Scentralizowane danych klienta

Rurociąg sprzedaży jest zwykle ustalony przez platformę sprzedaży, który łączy wiele operacji bieżących sprzedaży. Ten okazuje się być doskonałym sposobem, aby zebrać wszystkie istotne dane klientów.

Należy również utrzymywać bliskie komunikacji pracowników i klientów. Oznacza to, że można uzyskać dostęp do swoich pracowników poprzez scentralizowane danych klienta.

Serwery w chmurze są również bezpieczny sposób przechowywania i udostępniania danych o klientach. Obejmuje dane kontaktowe, Historia zakupów, podsumowania interakcji, przyszłe spotkania, przypomnień itp.

 1. Priorytet i usystematyzowane śledzenie Lead

Rurociąg sprzedaży pozwala wiedzieć, której perspektywy są bliżej do konwersji i które przewody są dalej od ewentualnej konwersji. Ten scentralizowany system informacji pozwala sprzedawców łatwo śledzić ze sobą przewodami.

W tym przypadku, the platforma CRM również pozwala generować więcej potencjalnych klientów dla swojej firmy.

System zarządzania kontaktami, jest wysoce dostępne i funkcjonalny design deski rozdzielczej, podczas sprzedaży biletów systemu śledzenia i funkcje są bardzo zgodne w tworzeniu perspektyw sprzedaży.

 1. Empower Marketing Management

System all-inclusive Customer Management pomaga stworzyć, śledzić i skutecznie zarządzać kampaniami marketingowymi. Jego podejście zorientowane na klienta daje doskonałe zrozumienie potrzeb klientów oraz oczekiwań dotyczących danej usługi lub produktu. Więc to sprawia, że ​​łatwo tworzyć strategię marketingową poprzez analizowanie danych klienta ze zintegrowanym systemem CRM.

Integracja social media mogą pomóc generować większy ruch na swojej stronie. Można zarządzać społecznej kampanii medialnej, E-mail marketing i ołowiu zarządzanie na jednej platformie CRM.

 1. W czasie rzeczywistym prognoz sprzedaży

należy wyjść poza założeniami uznając przyszłej sprzedaży. Obejmuje to analizując najnowsze analityki zamiast polegać na zwykłych przeczuć i domysłów.

An inappropriate sales forecast can result in severely damaging your future projects.

efektywne zarządzanie rurociągami sprzedaży

Rurociąg sprzedaży jest skutecznym sposobem, aby zorganizować i usprawnić bieżące transakcje. Na podstawie obecnych interakcji, możesz podzielić perspektywy jak gorąco, ciepłe i zimne.

Sales Pipeline prospects

tworzy to stosunkowo dokładny opis szanse nawrócenia.

 1. Dokładna ocena i zarządzanie ryzykiem

Dobrze funkcjonujący rurociąg sprzedaży pozwala zidentyfikować część procesu sprzedaży, że perspektywy przeważającej wysiadania.

To daje możliwość, aby zrozumieć przyczynę wycieku ci, przeanalizować perspektywy, i usystematyzować proces sprzedaży. Poprzez selektywne ustalenie procesu sprzedaży, można również zwiększyć tempo pozyskiwania klientów. Stąd, ten odgrywa ważną rolę w zwiększaniu ogólnej akwizycji klientów.

Wniosek

Najlepszym sposobem, aby mieć kontrolę nad wodoszczelną, co dzieje się w planowanej sprzedaży jest poprzez oprogramowanie CRM. Zapewnia on nie tylko wyraźnie widoczną cykl sprzedaży, ale również montuje zróżnicowany segment procesu sprzedaży na wspólnej sprzedaży rurociągu desce rozdzielczej.

Po zaufanie na swoje zarządzanie rurociąg sprzedaży, można myśleć o zmienionej strategii do podjęcia następnego kroku w przemyśle.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów