Jak zwiększyć E-Commerce Obsługi Klienta

Dom > Obsługa klienta > Jak zwiększyć E-Commerce Obsługi Klienta

Customer Service Software

W ciągu ostatnich kilku lat, jesteśmy świadkami bezprecedensowego wzrostu przyjęcia komórkowego w transakcjach e-commerce, obsługa klienta i firmy. w rzeczywistości, Badanie przeprowadzone przez firmę Gartner uznał, że o 89% z firm planuje konkurować przede wszystkim na podstawie ich doświadczenia klienta. Wielu konsumentów zdecydować, czy będą angażować się w interesy z firmą w oparciu o jakość swojego telefonu CX. Ruchomy doświadczenie klienta z łatwo dostępnymi funkcjami, zasoby oraz informacje udostępnione przy minimalnym wysiłku klienta zwiększa lojalność klientów i poziom retencji. In order to reach out to customers who are seeking support on mobile and provide a high-quality customer experience, firmy muszą przyjąć „pierwszą” strategię mobilną. To znaczy, wszystko, co klient musi zrobić, jest to nauka o nowym produkcie, otrzymujących wsparcie klienta, lub porozmawiać z pracownikiem, Można to zrobić na urządzeniu mobilnym bez pogorszenia obsługi klienta.

Sposoby, w których organizacje E-commerce może poprawić obsługę klienta

 • Doświadczenie klienta w sieciach komórkowych – Słabe doświadczenie klienta i trudności nawigacyjne jest głównym problemem. Przed Tworząc strategię urządzeń mobilnych, firmy muszą zdecydować, czy chcą stworzyć elastyczne witrynę mobilną, które mogłyby być tylko mobilna wersja strony internetowej na pulpicie, lub zaprojektować aplikację specjalnie dla użytkowników mobilnych. Wiele stron internetowych są przeznaczone do wyświetlania na ekranach komputerów stacjonarnych i przenośnych. Jeśli strona nie jest mobilna reaguje, jej treść nie jest prawidłowo wyświetlany na mniejszych ekranach urządzeń mobilnych, w wyniku złej doświadczenia użytkownika. Na przykład, zdjęcia i tekst może nie być prawidłowo wyświetlane, elementy strony mogą być skalowane nieprawidłowo i przyciski nawigacyjne mogą być trudne do znalezienia, a następnie kliknij.
 • Stwardnienie Komórka Kanał Zaręczyny: Aby połączyć się z naprawdę konsumentów mobilnych, firmy muszą angażować je za pośrednictwem wielu kanałów mobilnych. Ludzie korzystają z urządzeń mobilnych dla różnych działań, takich jak wiadomości tekstowe, przeglądanie poprzez social media, w oparciu o Internet platformy Chat, przeglądania Internetu itp. Z badań przez Haywire, platforma SMS dla firm, znalazłem to 67% specjalistów biznesowych skorzystało SMS dla komunikacji biznesowej. Zaangażowanie za pośrednictwem wiadomości tekstowych, Twitter i innych platform mogą nie być skuteczne dla każdego modelu biznesowego, ale są przykłady tego, jak firmy mogą stać się bardziej przyjazna dla urządzeń mobilnych.
 • Budowanie repozytorium wiedzy: Drugim najczęstszym wyzwaniem jest, gdy klienci korzystają z wewnętrznego wyszukiwania stronie internetowej Spółki za pomocą dowolnego urządzenia, a narzędzie wyszukiwania wyświetlane nietrafne wyniki. Większość konsumentów po prostu zrezygnować w celu uniknięcia niedogodności sama sortowania przez wiele wyników na urządzeniu mobilnym. Jest to biedny doświadczenie klienta, który uniemożliwia klientom i zmusza ich do zadzwonić do firmy, Napisz email, lub nawet wziąć ich w inne miejsce. Zapamiętaj, najlepsza obsługa klienta jest usługa w ogóle nie. Firma potrzebuje do ponownej oceny swojego internetowej bazy danych artykułów, FAQ i dokumentów wsparcia z poprawą zarządzania wiedzą w celu przezwyciężenia tego problemu. Kluczowe informacje jak żeglugowych i powrót polityki powinny być wyraźnie wymienione w samej stronie. Przedsiębiorcy również użyć oprogramowania wirtualnego agenta, który jest zasadniczo bardziej wyrafinowany wyszukiwarka. Wykorzystuje przetwarzanie języka naturalnego i całą listę pytań, aby zrozumieć dokładnie zapytanie klienta i zapewnić najlepszą odpowiedź.
 • Tworzenie inteligentnej obsługi klienta: To nie tylko automatyzacja, ale inteligentny i właściwym sposobem automatyzację że liczy się w obsłudze klienta. Korzystanie z zaawansowanych technologii jak uczenie maszynowe, można zapewnić inteligentniejsze i lepszą obsługę klienta. Im więcej danych firma ma, tym bardziej maszyny nauczyć, Inteligentny i dokładniejsze algorytmy stać. Zaletą inteligentnej obsługi klienta jest to, że można zaspokoić potrzeby swoich klientów jeszcze przed wami skontaktujemy. Na przykład, popularne strony internetowe e-commerce, jak i Amazon Flipkart zalecanych zakupów często wyświetlane na podstawie wcześniejszej aktywności, takich jak pokazujące wybór przypadków telefonów komórkowych jeśli niedawno kupiłem telefon.
 • Customer Support Software: E-commerce firmy stać na dużo zyskać za pomocą System CRM która zapewnia całą gamę możliwości integracji i które mogą pomóc uaktualnić swój system wsparcia i uczynić ich działalność w pełni mobilny. Kapture CRM pozwala klientom na wysyłanie wiadomości błyskawicznych rozmów na swoich zamówień poprzez własne aplikacji mobilnej. Zapewnia natychmiastowe wsparcie i pomaga zwiększyć swoje szanse rezerwację zamówienie przez 20%. Dane klienta są automatycznie aktualizowane w bazie danych, aby odzwierciedlić najnowsze informacje.

Customer Experience

Kapture CRM automatycznie dystrybuuje przychodzące żądania usługi do kierownictwo wsparcia opartych na jakichkolwiek predefiniowanych reguł, takich jak źródła mądrej, Produkt mądry, Priorytetem mądry etc. To pozwala wyświetlić tylko te wnioski odnoszące się do swojego zespołu. Dodatkowo, jest tam również na żywo deska rozdzielcza, która wyświetla segregacji widok na życzenie klienta różnego rodzaju dolegliwości, takich jak, Zlecenia zamiany, kwestie zamów, Kwestie dostawę lub jakąkolwiek inną kategorię.

Customer Support Software

 • Social Customer Service: W celu skutecznego ukierunkowania tysiącletniego klienta, konieczne jest uciekanie się do promocji i komunikacji w kanałach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i YouTube. E-commerce firmy mogą angażować się ze swoimi klientami poprzez tworzenie i rozwój strategii za pomocą tych darmowych platform. Zaletą jest to, że pozwala na rozwiązanie problemów klientów lub zapytań szybciej niż tradycyjne klienta wzywając pomocy lub biletów przedłożenie. Pomoże to w osiągnięciu lepszej obsługi klienta eCommerce oraz poprawę lojalności klientów i przychodów przy niższych kosztach.
 • Spersonalizowanych wiadomości transakcyjne: maile transakcyjne są następują e-maile, że firmy wysyłają po każdym transaction.Instead korzystania tradycyjny, ale przestarzały tony, dostosować swoje e-maile, jakby zwracając się do przyjaciela. Nieformalny sposób komunikowania się z klientami, które wykorzystuje świeższe, bardziej optymistyczny ton są często doceniane jak mówią osobistych uczuć, których klienci mogą łatwo odnoszą się do.

Niektóre czynniki, które muszą być brane pod uwagę przy opracowywaniu mobilny CRM doświadczenia są dla klienta:

 • Rodzaj interakcji mobilnych: Przedsiębiorcy muszą zrozumieć preferencje swoich klientów mobilnych i jaki rodzaj informacji, których oczekują od aplikacji. To może się różnić w zależności od rodzaju aplikacji i jej funkcjonalności. Pozwoli to pomóc firmom zaprojektować czystych i minimalistycznych interfejsów.
 • Spersonalizowane interakcji z klientami: Komórka doświadczenie klienta jest kluczowym elementem strategii omnichannel obu firm. Firmy mogą wykorzystać możliwości, jakie oferuje serwis mobilny klient; na przykład, określania lokalizacji klienta z jego / jej GPS w telefonie, co może być ważne w oddziaływaniu. Mogą również oferować kupony i promocje wyłącznie do kupujących mobilnych w oparciu o ich historii zakupów i zwyczaje.

Wsparcie Mobile będzie zobaczyć dalszą poprawę samoobsługowych i help desk zasobów i narzędzi. Jest to sytuacja korzystna dla organizacji, jak również klientów z powodu niższych kosztów świadczenia usługi i coraz większe preferencje klientów dla platform mobilnych w porównaniu do innych kanałów serwisowych. Czat na żywo, Innym popularnym kanałem wsparcie, które ma ogromne możliwości poprawy i lepszej kompatybilności telefonu. I w końcu, w przyszłości, jesteśmy prawdopodobne, aby zobaczyć więcej dostosowanie mobilnego wsparcia dla klientów indywidualnych, czyli tam, gdzie będzie można znaleźć dużo niewykorzystanego wartości kanału pomocy online.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Archit
Autor:
archit
O:
Archit łączy ekscentryczność i spryt w swoim piśmie. Poza pracą, kocha kombinację dobrą książką i gorącą kawą.
Więcej artykułów autorstwa: archit

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów