Życie sprzedawca – Problemy i wyzwania zwykłego wykonawczej sprzedaży

Dom > Produkty > Obroty > Życie sprzedawca – Problemy i wyzwania zwykłego wykonawczej sprzedaży

Problemy i wyzwania zwykłego wykonawczej sprzedaży

Zwyczajne wykonawczy sprzedaży odgrywa ważną rolę w organizacji, aby popchnąć naprzód wykres sprzedaży. Oto przegląd wyzwań i problemów napotykanych przez faceta sprzedaży i możliwych rozwiązań dla nich.

Walka z czasem

Czas jest najcenniejszym towarem na wykonawczej sprzedaży. Ilość niepotrzebnych czasie wykonawczy sprzedaży faktycznie spędza w sprzedaży może pomóc w identyfikacji wszelkich kwestii, które utrudniają jego wyniki sprzedaży. Próbując wyeliminować przeszkody sprzedaży rade! Wielu dyrektorów dzisiaj walka, aby znaleźć odpowiednie informacje, jak dane jest źle zorganizowane i rozproszone. Szacuje się, że przeciętny sprzedawca spędza więcej niż 6 godzin tygodniowo tylko poszukiwanie informacji.

Jeżeli kwestie pobierania zawartości trzymają zespołu sprzedaży z powrotem, rozważyć wprowadzenie oprogramowania włączającej obsługę sprzedaży, który eliminuje takie nieefektywności i poprawia wyniki sprzedaży. Organizacje, które używają CRM mają przewagę nad innymi, jak to oprogramowanie w chmurze sprawia, że ​​dane elastyczne i łatwo dostępne.

Dobrze zdefiniowany proces sprzedaży, aby zwiększyć wydajność

Jako organizacja rośnie, musi dobrze określony i dobrze zrozumiałe proces sprzedaży. Oczekuje się, że facet sprzedaży skierować swój talent do produkcji największy i najszybszy wygrywa. Ale, on normalnie nie rozwijać i realizować zorganizowany plan pcha potencjalnego klienta do przodu w rurociągu. Zamiast, On opiera się głównie na swoich instynktach. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że kluczowe etapy w procesie sprzedaży może być pomijane, prowadząc do odporności, Sprzeciw i nieunikniony spadek sprzedaży. Gdy ich wysiłki nie opłaca, nawet najbardziej zdolnych menedżerów sprzedaży stają się zniechęcać i skończyć spędzeniu dłużej, mniej wydajnie pracuje i stara się osiągnąć cel sprzedaży. Przyczyną awarii może się różnić, ale wynik netto jest zawsze zmarnowany czas, który nie przynosi zbyt wysokiej jakości, a tym samym zwiększa koszty sprzedaży.

Planowanie dla CRM w chmurze z oprogramowaniem do sprzedaży zorganizowanego procesu sprzedaży jest rozwiązaniem. Śledzi przepływ ołowiu w celu uzyskania wyraźnych wgląd zachowań i preferencji klientów, i pomaga w optymalizacji cyklu sprzedaży na lepsze konwersje. Posiadający dogłębną wiedzę na temat wymagań klienta wyposaża wykonawczej w tworzeniu niestandardowych pakietów dla każdej bazy klientów. Stosując taką platformę oprogramowania, która wyraża i rozumie proces sprzedaży z dokładnością może zdziałać cuda dla wykonawczej sprzedaży.

Zawartość Marketing i jego znaczenie

Prawie 90% z content marketing idzie niewykorzystana przez zespół sprzedaży. W tym samym czasie, Inwestycja w content marketing nadal rośnie. Ten rodzaj nieefektywności wywarł poważny wpływ na wydajność przedstawiciel handlowy.

W celu realizacji sprzedaży nowej generacji, oprogramowanie do zarządzania treścią jest jednym ze sposobów, aby zwiększyć osiągi zarówno sprzedaży i marketingu. Priorytet oprogramowanie, które nie tylko zamyka Sprzedaż i Marketing pętla, ale także pomaga w pomiaru zużycia materiałów marketingowych. Korzystne jest wprowadzenie systemów i procesów, które pozwalają liderzy marketingu naciskać odpowiednie treści bezpośrednio do sprzedaży kierownictwo.

Precyzyjna regulacja zdolność zamykania

zdolność zamykania jest dość duża część wyników sprzedaży. Niektóre kadry są świetne w sieci i pcha ofertę rurociągiem ale konsekwentnie zawieść, jeśli chodzi o zamykanie, który wpływa na ich ogólną wydajność.
Śledzenie kursu szansa wygranej zapewnia pewien wgląd zdolności wykonawczej, aby zamknąć transakcję. CRM pomaga w oku na ten temat i pracy z kadry kierowniczej, którzy konsekwentnie zamieścić niskie stopy szans. Czasem siedząc z nimi rozmowy, lub dostarczanie coachingu może zrobić wielką różnicę.

Prowadzi do transakcji bez pomyłek

Większość czasu, facet sprzedaży dowiaduje się, że sprawa nie była warta realizacji dopiero po spędzeniu dłuższego czasu na nim. Czasami jest on zajęty z mniej ważnej umowy i zdobywa ogromną szansę.
Większość firm polegać na sprzedaży w chmurze Narzędzie do zarządzania ołowiu for lead generation, Klasyfikacja i przydział. To nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek pomyłki i alokacja zostanie w oparciu o priorytet, który wyeliminuje jakąkolwiek szansę brakuje ofertę.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów