Odpowiedź brzmi tak! Koniec Blog post.

żartuję.

Ale, konieczne jest, aby wyjaśnić, dlaczego każdy centrum helpdesk musi korzystać Oprogramowanie do zarządzania bilet i czy dwie wzajemnie się wykluczają.

Centra usług dla średnich i dużych przedsiębiorstw będzie mieć telefon dzwoni bez przerwy dla zgłoszeń serwisowych, zwłaszcza w przedsiębiorstwach, takich jak e-commerce, gdzie klienci są najczęściej mylone i potrzebują pomocy z ich zleceń.

A w obecnej sytuacji, to nie jest mądre, aby zakładać, że klient dostaje w kontakcie z dużym wyłącznie za pośrednictwem połączenia. Przy tak wielu różnych kanałów otwartej komunikacji, takich jak e-mail, Czat, social media, i tak dalej; centra usług są zobowiązani do uczestniczenia na sto różnych wniosków w jednym czasie.

Rozważmy scenariusz firmy, która sprzedaje sprzęt maszyn ciężkich i domu. Klienci, którzy kupują te produkty będą musiały szukać regularnie kontrole serwisowe i gwarancyjne. Gdy urządzenie ulegnie uszkodzeniu, centra serwisowe muszą natychmiast wysyłają techników w celu naprawienia problemu.

Do tego czasu, powinno być jasne, że helpdesk potrzebuje nie tylko, ale nie może się obejść bez systemu zarządzania bilet.

Poniższe punkty dostarczy konkretnych powodów na poparcie tego twierdzenia:

1. Każdy klient otrzymuje odwzorowane na bilecie:

Klienci oczekują, aby być traktowane priorytetowo i podane szybko uchwał ilekroć o kontakt z działem pomocy technicznej. Ale aby tak się dzieje za każdym razem, gdy klient spadki, centra serwisowe muszą zapewnić, że każdy bilet stworzony do emisji jest mapowany do klienta, dzięki czemu nie dochodzi do kontaktu brakowało, i żadne aktualizacje są zapomniane.

2. Zarządzaj bilety z różnych działów dla lepszej wydajności:

z System biletowy obsługa klienta w miejscu, można segregować swoich agentów obsługi poprzez przypisanie ich do głosu i działy non-głosowe. środki głosowe są automatycznie przypisywane zapytania klienta pochodzące z telefonów. I środki non-głosowe są automatycznie przypisywane zapytania klienta pochodzące z innych kanałów komunikacyjnych, w tym e-mail, Czat, Zapytania przez portal samoobsługi, social media, itp. Pomaga to centra serwisowe odpowiedzi na pytania z różnych kanałów niezwłocznie, Powstały w 0 Przykro zapytania.

Można również założyć zespół eskalacja i trasy zapytań pochodzących z wysoko cenione lub uprzywilejowanych klientów do nich tak, że cenne klienci nie są czekać na swoją kolej, a nie są do powtarzają się za każdym razem wymagają one wsparcia.

3. Raportowanie bilet:

centrum obsługi małych i średnich przedsiębiorstw, Prowadzi zespół, Menedżerowie i może natychmiast wyciągnąć raportów biletów w tym All-bilet Conversation Reports, Raporty FCR, i więcej, aby analizować codzienne działanie czynników usług.

Jeśli masz dużą ilość biletów, Sprawozdania te dostarczają pin-point dokładnych spostrzeżeń na temat gdzie agenci brakuje na zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta. Raporty takie jak sprawozdania z wykonania czynnik FCR i raporty agenta mądry Show Time rozdzielczości i pierwsze zamknięć połączeń wykonać w ciągu 48 godziny. Dane te pozwolą Ci zidentyfikować i odpowiednio nagradzać najskuteczniejszych agentów obsługi.

Wniosek:

Oprogramowanie do zarządzania bilet Kapture jest narzędziem biletowy na poziomie przedsiębiorstwa, częścią kompleksowego rozwiązania helpdesk CRM. Aby dowiedzieć się więcej o System biletowy online dla obsługi klienta, Kliknij tutaj.