jak do przygotowania-do-PKBR-know-what-it-drodze-for-your-biznesie

Więc, wszyscy natknąć się na termin „PKBR” w corocznych spotkań firmowych lub w jednym z tych przerażających sesjach sali konferencyjnej, gdzie pęd tylko odbija głowę! Głośnik idzie o tym, jak przepisy dotyczące ochrony danych mają zastosowanie do spółki oraz wpływ pozostawia na zarządzanie klientami- ale dla wielu z nas, Brzmi to wszystko nic, ale bełkot.

Więc, co jest „ogólne rozporządzenie o ochronie danych” o? Po wszystkim, Nie chcemy być jak ten jeden dzieciak w szkole, do której słowa nauczyciela były niezrozumiałe zagadki! Aby być w stanie zrozumieć znaczenie tematu, musimy najpierw zrozumieć podstawy. Więc, weźmy dogłębnie w PKBR i zobaczyć jak to wpływa na naszą działalność.

Odkąd wprowadzono Internet, sposób możemy prowadzić nasze życie zmieniło się radykalnie. Rzeczy stały się dużo łatwiejsze, szybsza, i wygodne dla nas. Mamy sklep internetowy, my banku online i pracujemy w Internecie- to prawie niemożliwe, aby nawet wyobrazić nasze życie bez tej wszechmocnej zbawiciela o nazwie „Internet”, Nie jest to? Wchodzimy wszystkie nasze dane osobowe w Internecie bez wahania.

Ale, czy kiedykolwiek zatrzymał się i pomyśleć, co dzieje się z tymi danymi później? Gdzie wszystkie informacje iść po wszystkim? Twój e-mail id, odwiedzanych witryn, ludzie, rozmawiać, adresy, Twoje dane bankowe, a nawet adres IP- Wszystko jest starannie przechowywane w kartonie cyfrowej.

jak przygotować się do-do-PKBR

Jeśli zapytać któregokolwiek z dużych firm, oni powiedzą ci, że trzeba przechowywać wszystkie dane, aby mogli dostosować swoje doświadczenia jako klient. Aby zaspokoić swoje specyficzne wymagania, dostarczyć bardziej istotnych i na miarę możliwości iw ogóle, tylko służyć lepiej. Ale za tym wszystkim szumu, co sądzisz jest rzeczywiste wykorzystanie danych przechowywanych w internecie? Odpowiedź na to pytanie zostało wyjaśnione przez nikogo innego niż w Unii Europejskiej 2016.

PKBR jest tak daleko, największa zmiana w sferze bezpieczeństwa danych w ciągu ostatnich dwóch dekad. Zasadą jest jeszcze wejść w życie, ale kiedy to robi, To da obywatelom bardzo pożądaną kontrolę nad ochroną danych, której wszyscy stracili w dekadzie cyfrowej dominacji.

PKBR to zbiór pewnych zasad i przepisów, ustanowione przez Komisję Europejską. Przepisy regulują bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych udostępnionych przez obywateli Unii Europejskiej. Z punktu widzenia biznesu międzynarodowego, zasada PKBR ma zastosowanie do firm zarówno wewnątrz i na zewnątrz UE. Raz chodzi zdać, PKBR ma przynieść trwałe zmiany, że będzie całkowicie zmienić sposób gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych, jako firma.

Najgorszy scenariusz? Dobrze, Niedawno przeprowadzone badanie prawie dziewięćset IT & tech pokazują prawie 80% przedsiębiorstwa, w tej chwili, wiemy prawie nic o PKBR. Szanse są wysokie, że przerażająco wysoki większość firm nie będzie musiał ich zbroje prepped gdy PKBR debiutuje! Więc, Jak uniknąć tej sytuacji i być przygotowany pobyt?

Spójrzmy na tych „praw”, że ludzie będą mieli pod reżimem PKBR:

 • Dostępność: Prawo dostępu do swoich danych i poprosić o wyjaśnienia od firmy / s, w jaki sposób jest on używany.
 • Przejrzystość: Prawo do informacji o tym, jak i kiedy ich dane są gromadzone i wykorzystywane przez daną firmę.
 • Ruchliwość: Prawo do portu dogodnie ich dane od jednego usługodawcy do drugiego.
 • Wycofanie: Prawo do odstąpienia lub zaprotestować przetwarzanie swoich danych w określonych celach marketingowych przez przedsiębiorców.
 • modyfikowalność: Prawo do ich dane skorygowane, jeśli klient czuje informacja jest niekompletna lub nieprawidłowa.
 • Likwidacja: Prawo do wszystkich swoich danych osobowych trwale usuwane z pamięci spółki, jeżeli osoba nie jest już klient.

Więc tutaj jest kolejna zasada, że ​​klient ponownie stawia na tronie i pozostawia bezsilny! Jeśli Twoja firma oferuje usługi lub towary do krajów UE, wpadniesz pod radar PKBR. Dobrze jest wyznaczyć inspektora ochrony danych, Kto będzie wyglądać po PKBR zgodności. Dla firm, które zajmują sprzedaż i marketing aspekty, nowe przepisy będą miały znaczące implikacje. Więc, zanim będzie za późno, zapewnijmy nasze przedsiębiorstwa są gotowe do dostosowania się do PKBR gdy w rzutach.

Kilka krótkich porad, aby utrzymać PKBR gotowe biznesu:

 • Przyciąć bagażnik danych: Utrzymać bazę schludny. Nie przechowywać więcej informacji, że konieczne jest. PKBR wymusza ścisłe, zdyscyplinowany sposób wykorzystania danych prywatnych.
 • Wykres korzystania danych: Śledzić wszystkie twoje dane wykorzystuje biznesu. Map swoje źródło, zobaczyć, kto ma dostęp do tych i czy dane są przechowywane w sposób niebezpieczny. Pomoże to wzmocnić więź z klientami, jak również, pokazując im, opieki.
 • Przynieś na nowe środki: Egzekwowanie nowych procedur w celu rozwiązania zasady wykorzystania danych osobistych. Twoja firma musiałaby nowych strategii, które mogą obsługiwać zapytań klientów związane PKBR.
 • Dane pobyt-safe: Omijać naruszeń danych! Ustanowić silne środki bezpieczeństwa w firmie, aby upewnić się, że dane są bezpieczne.
 • dostosować się: Odnowić politykę prywatności i modyfikować oświadczenia ujawniające. Starsze wzory dokumentacji wygasa w epoce PKBR.

CRM darmo Trail Banner