Jak uniknąć przeludnienia nieużywanych funkcji w oprogramowaniu CRM

Dom > Wydajność > Jak uniknąć przeludnienia nieużywanych funkcji w oprogramowaniu CRM

jak-to-avoid-przeludnienie-of-niewykorzystanych-funkcji-in-your-CRM oprogramowanie

Funkcje są niesamowite. Cechy są ważne. jednak, Cechy istnieć rozwiązywać problemy i zagadnienia. Jeśli funkcja CRM nie może podać wartości, które wymagają, lub dostarcza więcej funkcji niż trzeba, Można to uzyskać albo frustrujące lub przytłaczający dla swoich pracowników i personelu, kto ostatecznie będzie pracować z obsługi i oprogramowanie CRM.

oprogramowanie CRM detaliści rośnie liczba z dnia na dzień, a to stworzyło konkurencyjnego otoczenia wokół nich. Do tego rozwiązania, detaliści łączenie swoje propozycje programowe coraz więcej cech, które mogą lub nie mogą okazać się przydatne dla firm, które poszukują idealnej kombinacji cech, które może zaspokoić wszystkich swoich potrzeb biznesowych, i nic więcej.

  • Badania i zrobić swoją pracę domową

Większość firm popełnia błąd ślepo i losowo wybiera usługę CRM, a następnie uzasadniając swoją decyzję chluby, jak tanie są pozyskiwane go, lub ile dysponuje ich oprogramowanie przyszedł wyposażony. Uważają, że te dodatkowe funkcje mogą się przydać w późniejszym terminie, ale nie może się cofnąć, że z każdej istotnej danych.

Dlatego ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że głównym celem oprogramowania CRM jest usprawnienie procesów wewnętrznych i skutecznie osiągać cele biznesowe. Do końca, należy uzyskać jasny obraz firmy i rozpoznać obszary, w których można poprawić produktywność poprzez wprowadzenie narzędzia do automatyzacji lub usprawnienie procesów z pomocą CRM.

Po sub-standardowych domen biznesowych znajdują się, można wtedy zrozumieć, jakie narzędzia CRM może pomóc potencjalnie poprawić i zwiększyć ogólną wydajność. Podejmowania świadomych decyzji pozwala uzyskać jak najwięcej z listy System CRM i Twoja firma staje się bardziej zamożnych.

  • Rozważmy obawy swoich pracowników

Usługa CRM ma być wykorzystywany głównie przez pracowników, więc to logiczne, najpierw do interakcji z nimi i poznać ich opinie przed wyborem oprogramowania.

Dyskutować z nimi o różnych narzędzi i funkcji, które są oferowane przez różnych sprzedawców oprogramowania, i jak mogą one korzystać procesów biznesowych. Zrozumienie i dopasowanie wartości funkcji dla firmy jest zdobycie połowa sukcesu, ponieważ coraz swoich pracowników, aby móc korzystać z tej funkcji, bez żadnych kłopotów jest równie ważne.

Jeśli pracownicy czują, że chociaż wartość cechą jest wysoka, integrowanie go z zadań gospodarczych z dnia na dzień może stać się zbyt skomplikowane i uciążliwe, Następnie oprogramowanie CRM może skończyć się robi więcej złego niż dobrego dla Ciebie.

  • Nie bądź fałszywie pod wpływem

Każda firma jest inna, i tak są wszystkie ich wewnętrzne procesy i funkcjonowanie. To w istocie oznacza, że ​​nie może być „jeden rozmiar dla wszystkich” System CRM dla różnych firm i przemysłu.

Jest to tym bardziej powód, dla firm Cherry pick tylko funkcje oprogramowania, które czują będzie uzupełniać swoje wymagania biznesowe. Idąc z tym, co robią konkurenci będą tylko zmniejszyć wpływ, jaki Twoja firma ma na rynku i klientów.

sprzedawców oprogramowania często próbują przekonać Cię, aby dodać więcej funkcji do swojego pakietu CRM, mówiąc, że będą one służyć do poprawy wydajności firmy. W przeciwieństwie, pracownicy skończyć marnować zbyt dużo czasu próbując zrozumieć znaczenie i osadzenie go w codziennych funkcji, gdy mogliby być wykonywania pracy produktywnej.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

1 Komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów