Jak nieracjonalne FMCG Distribution Spowalnia swój biznes i sposoby zapobiec

Dom > Przemysł > FMCG > Jak nieracjonalne FMCG Distribution Spowalnia swój biznes i sposoby zapobiec

FMCG Distribution

FMCG zrobione dobrze może być jednym z najbardziej dochodowych przedsiębiorstw, ale może również szybko włączyć do strat podczas przenoszenia towarów łatwo psujących się głównie z ograniczonej trwałości.

Jeśli nie uda się przenieść swoje towary lub produkty skutecznie osiąga cel późno, etykieta nie może już nieść najlepszą odwołania. co więcej, najlepsze miejsca na półkach może być już zajęta przez produkt konkurenta, spychając swoje produkty, aby otrzymać mniejsze gałki oczne i uwagi.

System dystrybucji nieracjonalne jest charakterystyczny błąd rozruszników i lokalnie koncentruje biznesu. W takich sytuacjach, Twoje produkty zazwyczaj dostaje się do pauzował przez większe przedsiębiorstwa o bardziej opływowych kanałów dystrybucji zapasów.

Zarządzanie magazynem jest wysoce wymagane umiejętności

Dużych korporacji i firm na długo kłaść nacisk na kanały dystrybucji zapasów. To sprawia, że ​​zarządzanie zapasami w wysoko cenione umiejętności na rynku talentów.

Na przykład, Prezes Apple Tim Cook jest głównie odpowiedzialny za optymalizację przepływu zapasów w całej fabryce jabłkowego i punktów sprzedaży detalicznej. Teraz wiesz o Steve Jobs perspektywy o znaczeniu kanału dystrybucji w kanale inwentaryzacji.

Nawet jak nie można zatrudnić specjalistę zarządzania zapasami jak Mr.Cook, pozyskiwanie niezbędnych narzędzi i informacji może pomóc usprawnić przepływ zapasów.

Oto sposoby, gdzie nieefektywny przepływ inwentaryzacja może spowolnić Twój obiekt wraz z sposobów na pozytywne sposoby ich przezwyciężenia.

To sprawia, że ​​sprzedaż produktów bardziej dopuszczalne w konkurencyjnym Rynki.

Uzyskanie maksymalnej ekspozycji na Chains Detalicznych

inventory management in fmcg industry

Mówi się, że znak na dobry system inwentaryzacji jest to, że "produkt w jednostce produkcyjnej zostanie wybity z zamierzonym rozstawu półek. Są niezmienne praktyczne trudności w osiągnięciu tego efektywności. Na przykład, Zapotrzebowanie rynku jest czynnikiem stale zmieniający, który nieustannie zmienia swoje miejsca dostępnego w sklepie detalicznym. Bez należytej uwagi, można skończyć z nadmiarem zapasów produkowanych bez możliwości sprzedaży miejsca.

Według badań, robi się maksymalną ekspozycję detaliczny miejsca na półkach i najnowszych daty produkcji, które determinują szanse sprzedaży określonego produktu. Kiedy jeden stos może być miał tylko przez jednego sprzedawcy, możliwe najlepszym miejscem sklepie dostaje maksimum uwagi i maksymalne kupuje.

Istnieje pięć głównych czynników, które sprzedawca może pomóc Ci osiągnąć najlepsze powierzchnie handlowe:

To może być podzielone na następujące sekcje.

1. Obliczanie przydzielanych spację

2. Zrozumienie żąda detaliczne

3. Najnowsze Manufacturing Termin dostarczania

ZA Zdjęcie CRM Zarządzanie może dać Ci zrozumienie tych wszystkich czynników, nawet na poziomie detalicznym root. Z produktów umieszczonych w branży nieustannie ruchomym, mając dostępnego formatu sprzedaży swoich produktów ma kluczowe znaczenie dla firm. z System CRM, pracownicy handlu detalicznego lub personel może okresowo aktualizować dostępność produktów w punktach sprzedaży detalicznej. Dane pozwala dostarczyć najnowszych dat produktu w punktach sprzedaży detalicznej, umożliwiając dostarczanie produktów, jak run-out.

Zarządzanie przepływem produktów Manufacturing

Manage Product Manufacturing Flow

W sposób opisany powyżej, istnieją oczywiste zachęty dla uzyskania najnowszych przeterminowane produkty w rękach konsumenta. Ruchliwe Branża FMCG, data dostępności pożądany produkt może zmieniać się w ciągu jednego dnia do dwóch tygodniowo na maksimum.

W tym scenariuszu, trzeba zdobyć dokładną perspektywę o wykorzystaniu optymalnej datę produkcji i pozyskiwania niezbędnego surowca. w konsekwencji, można również zarządzać pozyskiwania surowców i procesu produkcyjnego w danym okresie czasu. Wszystko to pomaga uzyskać maksymalną wydajność produktu w wyznaczonym budżecie.

Przez Przetwarzanie CRM , zarządzać proces produkcyjny, że pasuje do Twojego okna szans. To pozwala wytwarzać swoje produkty w najbardziej efektywny sposób, dając swoim klientom najnowsze produkty przestarzałych. Jak przetwarzanie CRM patelnie każdy szczegół, można uzyskać najlepsze ceny dla najnowszych towarów.

Zarządzanie Middle Men i specyfikacje

Manage Inventory Network

Za zarządzanie i dystrybucję Network Inventory, może pracować z mężczyzn w średnim i dystrybutorów. Częściej, Twój kanał dystrybucji może mieć indywidualny motywacji lub zachęty do sprzedaży produktu konkurenta. W tym scenariuszu, produkt konkurentem mógłby być odłożony zamiast produktu, powodując spowolnienie swoimi sprzedaży.

Prowadzenia przedsiębiorstwa FMCG obejmuje zapewnienie, że produkt nie jest wykluczone, aby korzystać konkurenta. ZA Oprogramowanie CRM pozwala stale śledzić swój popyt na produkty w całym rynku i czasu. To pozwala natychmiast rozpoznać każdą nieprawidłowość żądań produktów lub przepływu magazynie.

Będąc branży, w której zarówno czas i cena są czynnikami decydującymi, FMCG jest trudne do zarządzania przez człowieka przegląd. System CRM usprawnia procesy od produkcji do sprzedaży detalicznej, osiągnięcia lepszej wydajności i zysków marże. Skontaktuj się z nami wiedzieć, jak system CRM może poprawić swój FMCG Inventory Management.

dystrybucja towarów konsumpcyjnych, CRM kanału dystrybucyjnego

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

2 Komentarze

  1. Jest to bardzo przydatne informacje. Każda organizacja, która prowadzi wykaz produktów ma potrzebę utrzymania dokładne informacje na temat ruchów tych wszystkich elementów, aby lepiej służyć klientom i prowadzenia rentownej działalności.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów