Oprogramowanie CRM dla szpitalnictwa: Jak firma może pokonać gościnność modelu Airbnb

Dom > Przemysł > Opieka zdrowotna > Oprogramowanie CRM dla szpitalnictwa: Jak firma może pokonać gościnność modelu Airbnb

gościnność firmThe branży hotelarskiej zawsze było zmian pomieścić w sposobie prowadzenia działalności gospodarczej. Jednak w ostatnich latach, to był kompletny przełączny.

Wraz z wejściem w branży usług zmienia, takich jak „Airbnb”, usługodawcy gościnność zostały zmuszone do ponownej oceny ich tryb operandi. Do „Airbnb” sam zaspokaja około 150 milion użytkowników, którzy mogą przeglądać i wybierać spośród któregokolwiek z 4 milion zweryfikowanych ofert Airbnb.

Aby przetrwać i rozwijać, usługodawcy gościnność muszą być bardziej zorganizowany i usprawnione w ich codziennej pracy.

Wymaga to konieczność dostawcy gościnność służyć kompletny pakiet zamiast Jednostkowe zakwaterowania.

Pozwól mi wyjaśnić

Gdy gość kupuje pakiet gościnność, powinien on być całkowicie relaksujące doświadczenie hands-off. Firma gościnność jest lepiej dostosowane do świadczenia tej usługi niż operator autonomicznym. W tym blogu, omówimy firm gospody może okazać swoje nieodłączne zalety w wielkiej przewagi konkurencyjnej. Wiąże się to z budową publiczność i zbieranie informacji zwrotnych na codzień.

Redefine terminowość i zarządzanie czasem

Coś, co zdecydowanie zwilżyć słoneczny wesoły nastrój swoich gości jest złe planowanie lub brak punktualności z boku podczas wakacji. Jeśli nie są chętni na nadążają z harmonogramem, może skończyć się obracając entuzjazm swoich gości w ponury frustracji.

Nawet przy najlepszych intencjach, istnieje szereg czynników, które mogłyby rzucić swoją punktualność poza szynami. Na przykład, można przeliczyć liczbę gości, uzyskać czasy programu źle lub nawet zrobić złe spoty rezerwację. We wszystkich tych przypadkach, trzeba mieć bardziej systematyczny sposób zarządzać swoimi rezerwacjami.

Zamiast próbować obsługiwać swoje zobowiązania na podstawie fly-by, można zaimplementować Oprogramowanie CRM gościnność zarządzać usług hotelowych w sposób bardziej systematyczny. Gwarantuje to, że cały zespół jest dostępny na jednej platformie. Możesz także upewnić się, że nigdy Twoje rezerwacje zostają oznaczone lub nieprawdziwe powodu złych rozwiązań.

z CRM dla branży hotelarskiej, można usprawnić i zoptymalizować różne działania, które go do wielkiego pakietu hotelarskiej. The mobile CRM zapewnia, że ​​wszyscy członkowie zespołu są na tej samej stronie dotyczącej szczegółów programu i ich obowiązki. Można również czas rozpoczęcia tłoczenia swoje różne działania w celu późniejszego przeglądu i analizy.

Ubraniowy menu do upodobań gości

W przypadku, gdy oferują pakiety wycieczek, powinien być przygotowany do obsługi grup o różnym smaku i preferencji. Jak wszystko inne w życiu, zrozumienie preferencji żywieniowych może być skrót do zrozumienia klientowi.

Po pierwsze, Oznacza to, że nie jest to dobry pomysł, aby ograniczyć do opcji «swoich gości» opcji menu wyciętych i suszonych. Trzeba być na tyle elastyczny, aby dopasować i spełniają specyficzne wymagania swoich gości.

Czy jesteś hotelarz lub dostawcą usług lotniczych, trzeba, aby umożliwić gościom podać swoje preferencje i spotkać je najlepiej jak potrafisz.

Później, można wykorzystać te dane później spełnić te oczekiwania.

Na przykład, rozważmy dania airlines. Jeśli myślisz o tym, przemysł gościnność wymaga również, aby zaspokoić grup pasażerów tak różne, jak linie lotnicze.

Przewoźnik jadłospis próbuje przykryć i nasycić się smakiem swojej różnorodnej preferencji pasażera.

W tej sytuacji, można korzystać z tworzenia profilu klienta dla każdego użytkownika. Wszystkie profile te mogą być przechowywane w Platforma CRM. To jest w zasadzie znany jako profilowanie klientów

W ramach jednego profilu w chmurze, można zbierać i usprawnić wymagania klientów na jednej platformie. Na podstawie tych informacji, można rozpocząć oferowanie lepszych opcji w przyszłości.

Proces ten może być katalizatorem do lepszego zrozumienia swoich gości. Ponieważ preferencje żywieniowe praktycznie oferują widok zajrzeć do gustów gości, można skorzystać z tej strategii, aby poprawić swoje doświadczenia gości.

Usprawnić i uporządkować pakiety wycieczek

Przy wysokich kosztach pakietu hotelarskiej, Twoi goście nie będzie zadowolony tylko z stołowych usług. lub jakiś szorstki plan pakietu. Trzeba wyprostować szczegóły i wykonać je rękojeścią.

Powinieneś być w stanie połączyć różne działania i podłączyć je do jednego rurociągu działań. Wiąże się to z podjęciem decyzji i wykonywanie precyzyjnie gdzie goście powinni zostać, powinien lub nie powinien tracić czasu itp…

Jeśli szukasz, aby zapewnić swoim gościom zupełnie doświadczenia hands-off, powinno to obejmować organizowanie i zarządzanie wszystkimi szczegółami zakorzenione artykułować na wycieczkę.

Dla tego, potrzebujesz oprogramowanie CRM raczej niż samodzielny program. Wiąże się to z organizacją i usprawnienie procesu sprzedaży za pośrednictwem jednej platformy.

Obiecując i dostarczając odpowiedni pakiet wycieczek, można zaspokoić swoich dotychczasowych klientów podczas jazdy przyszłej sprzedaży. Oznacza to wyższe marże w przyszłości. Lepsze marże oznaczają większe zyski, które mogłyby zostać przekształcone w bardziej odpowiednie pakiety hospitality.

Wydobyć „konkurencyjna-cenowej” przewagę

Według badań, Cen jest określony czynnik w fazie porównania-i-wybierz działalności. Ale to tylko punkt wyjścia do relacji z klientem.

Musisz follow-up konkurencyjne ceny z dużym doświadczeniem serwisowym. Innymi słowy, nie można dokonywać klienci czują, że są odciągnięcie potencjalnych wydatków.

Innymi słowy, możesz je czuć jakby właśnie wylądował w towers, gdzie czują się niemile widziani.

Zamiast cięcia kosztów, system zarządzania gość pozwala przeglądu i optymalizacji różnych procesów Hotelarz. To pomaga skutecznie cofać w sprawie ustalania cen, bez wpływu na doświadczenie jako gość.

Pomaga również stale monitorować poziom rezerwację, który pozwala decydować o optymalnej ceny do maksymalizacji rezerwacji całym kalendarzu.

I, To prowadzi nas do następnego punktu.

Tworzenie lejek sprzedaży, aby wypełnić-up plamy noclegów

Jak jesteś prowadzenia działalności gospodarczej, to nie jest dobry pomysł, aby oczekiwać, aby goście okazują of the blue i wypełnić-up wszelkie plamy na całym 365 okres dzień.

Jeśli utrzymują stopy wypełniają się w poprzek swoich rezerwacji miejsc, będzie dostarczać znaczne ożywienie przychodów. Pozwala to zapewnić lepsze usługi i przywileje dla swoich gości.

Z tych wszystkich, trzeba utrzymać stosunkowo zapełniony rezerwacji całej planszy

To może być możliwe poprzez rozwijanie sprzedaży lejek do zarządzania potencjalnych gości

Zachowanie podróży lub turystycznyMożna wyjaśnić mechanizm lejka sprzedaży tak proste, jak poniżej.

Wszyscy potencjalni goście, którzy pytają o swoich usług nie może mieć natychmiastowe zamiar dokonać zakupu. Mogą one być po prostu sprawdzić na rynek na sekunda kaprys lub mogą być patrząc na opcje wypoczynkowych na wakacje sześć miesięcy w dół drogi.

Trzeba ocenić i zrozumieć ich interesy zobowiązać się do określonego zakupu. Poprzez lejek sprzedaży CRM opartego, można mieć pewność, że są skutecznie komunikuje się z każdym z tych przewodów, aby włączyć je do płacących gości w przyszłości.

Z Kapture CRM, można bezpośrednio oceniać i przypisywać poziom zainteresowania przypisaną do każdego klienta. To pozwala na wykonywanie natychmiastowych rezerwacji z odpowiednim klientem. Inaczej, można również przypisać i ustawiania przypomnień dla przyszłego kontaktu dla każdego klienta.

Wniosek:-

Jeżeli jesteś usługodawcą gościnność, trzeba nauczyć się bardziej kompleksowe podejście do służenia swoich gości. Tworząc pakiety usług dostosowane do Twoich gości, można dokonać Handel bardziej pożądane dla konkretnej grupy docelowej.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Jayakrishnan
Autor:
Jayakrishnan
O:
Jay jest haker kopia w Kapture CRM. Poza pracą Jay spędza czas na czytaniu i kopanie stare programy telewizyjne.
Więcej artykułów autorstwa: Jayakrishnan

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów