Jak Software Obsługa klienta zwiększa swój obsługi klienta

Dom > Obsługa klienta > Jak Software Obsługa klienta zwiększa swój obsługi klienta

Systemy CRM Kapture

W ciągu ostatniej dekady lub tak, przemysłowa zaczynają zdawać sobie sprawę, że nie są już położone w centrum gospodarki, ale raczej trzeba obracać i obejścia swoich klientów w celu zapewnienia, że ​​pozostają lojalni wobec nich i utrzymać się na dostarczaniu więcej biznesu.

Z szybkim postęp w sieciach technologicznych odbywających się w tym samym okresie, klienci nie są już ograniczone do po prostu zaufanych sprzedawców na ich słowa na zapewnienie dobrej jakości i wartości w swoich produktach lub usługach. Mogą natychmiast połączyć się z rówieśnikami, którzy wcześniej zajmowali się biznesu i podzielili się swoimi osobistymi doświadczeniami.

Aby przezwyciężyć tę zmianę na rynku energii, firmy zaczęły ponownie wyrównując ich sprzedaży i działań marketingowych, aby utrzymać dotychczasowych klientów lojalnych wobec nich, Zamiast ciągle starają się wprowadzać coraz więcej klientów. Badań przeprowadzonych przez Ipsos, firma badania rynku, stwierdziła, że ​​utrzymanie klienta jest prawie 5 razy tańsze niż próbuje uzyskać nowy.

To dlatego Menedżer ds. relacji z klientami (CRM) oprogramowanie service is quickly gaining popularity in most business circles. Chociaż zaczęło się jako narzędzie do zarządzania cyklem sprzedaży, Oprogramowanie CRM ewoluowała skokowo, ze większość firm przyjmując go skutecznie zarządzać relacjami z klientami.

Nawiąż kontakt ze swoimi dotychczasowymi klientami

Choć ważne jest, aby podzielić niektórych swoich środków na pozyskiwanie nowych klientów, skupiając się na swoich wieloletnich klientów jest jeszcze bardziej korzystne dla biznesu. Nie ograniczają swój związek, gdy sprzedaż jest i ołowiu jest przekształcany klienta. Przechowywać dotarcia do nich długo po zakupie, zapewnić im wartości i dać im poczucie zaufania w biznesie. W skrócie, być aktywne w swoim podejściu do obsługi klienta, a nie tylko reagować na ich zapytania, obawy lub uwagi.

ZA serwis oprogramowania CRM is a perfect fit for this purpose, jak z jego zaawansowanych funkcji automatyki, można organizować dane osobowe każdego klienta w scentralizowanej bazie danych i zaplanować odpowiednie zadania komunikacyjne oparte na swoich profilach. Informowania ich o nadchodzących imprezach, obroty, oferty i ekskluzywne, które są istotne dla ich grupy wiekowej, lub położenie geograficzne, lub może być nawet na podstawie ich historii zakupów.

Niestandardowe dopasować swoją działalność dla klientów

Przedsiębiorcy uzyskać informacje na temat swoich klientów za pośrednictwem różnych kanałów marketingowych, takich jak e-mail, strony internetowe, platform społecznościowych, itp. jednak, Ten rodzaj informacji nie jest statyczna, ponieważ wielu klientów może zmienić swój styl życia, opinie, lub zakup wzory.

Proaktywnie aktualizowania bazy danych pozwala uniknąć scenariuszy, w których wiadomości i oferty stają się nieistotne dla klienta, ponieważ były one bardziej dostosowane do ich dawnego siebie. Scenariusze te mogą zmniejszyć zaufanie klienta w firmie, ponieważ mogą poczuć się jak nie dbają wystarczająco o nich lub je zrozumieć.

Obejmują swoim klientom w cyklu decyzyjnym

Tworzenie asortymentu produktów lub usług bez realizacji swoich klientów wymagań i potrzeb jest jednym z największych gaf, że firma może dokonać. Pod koniec dnia, jeśli nie można dostarczyć wartość dla klientów, wtedy nie zawaha się przełączyć do konkurentów. Dlatego ważne jest, aby najpierw zmierzyć swój rynek pytając potencjalnych klientów wiele pytań na temat ich potrzeb i oczekiwań.

Twój początkowy produkt lub usługa może nie być w pełni kompatybilny z klientem, a różnica ta może być wypełniona przez inteligentnie analizuje uzyskane opinie i sugestie, i włączenie go w swój produkt. By showing your customers that you value their opinions sets the right tone in their mind about your business, i sprawia, że ​​jest bardziej prawdopodobne, im więcej robić interesy z tobą.

Doceniają swoich lojalnych klientów

Jeśli klient czuje się jak oni tylko pchany do biznesu bez wyposażona wartości, będą one przełamać więzi z tobą i wziąć ich do konkurenta. Lojalność jest ważnym pojęciem, i jest szczególnie dotyczy środowisku, które jest oznaczone przez silną konkurencję i nieprzewidywalnych klientów.

Pokazać wdzięczność dla swoich klientów przy wyborze Ciebie i Twojej firmy nad konkurencją. Programy lojalnościowe struktura nagradzać klientów długi czas i niech wiedzą, że są ważną częścią działalności. Offering them freebies, głębokie zniżki, i ekskluzywne oferty może przejść długą drogę w kucie lojalnych relacji.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów