4 Kryteria główne usług w celu spełnienia oczekiwań Twoich klientów

Dom > Obsługa klienta > 4 Kryteria główne usług w celu spełnienia oczekiwań Twoich klientów

Customer service expectations

Satysfakcja Termin ten jest ściśle związany z oczekiwaniem. Obiektywnie mówiąc, wystarczy tylko przekroczyć swoje obecne oczekiwania do osiągnięcia satysfakcji klienta.

Na lepsze lub gorsze, W ostatnich latach widzieliśmy oczekiwania klientów stromo wspina wysoki.

Jeszcze, to jest ważniejsze niż kiedykolwiek dla przedsiębiorstw, aby zaimponować i zaspokojenia swoich klientów. 89% od marketingu uważają doświadczenie klient stanie się głównym wyróżnikiem w 2017.

Czasami jest to bardzo trudne do zrozumienia tego, co klienci chcą i jak je zdobyć zadowolony. Każda osoba ma unikalne preferencje, ale będąc klientem, wszyscy ludzie chcą jednej rzeczy - jakości usług.

Teraz to, co jest jakość usług? Mówiąc najprościej, Jakość usług jest czymś, co przekracza oczekiwania klientów. W tym blogu będziemy dyskutować o cztery główne oczekiwania klientów i jak rozwiązać te.

Personalizować swoje doświadczenia klientów

customer expectation management

Dzisiejsi klienci są przyzwyczajeni do otrzymywania spersonalizowanych doświadczeń w internetowych i cyfrowych ekosystemów. Mają uprawiane się spodziewać tych samych doświadczeń należy podawać w ich codziennych interakcji z klientami i usług.

Zakładają one, że masz wiedzę o celach, zainteresowania, i wyzwania. Nawet czasami powitanie przez imię wiele znaczy dla nich. dostosowane usługi, Spersonalizowane oferty, następcze połączenia zapewniają satisfaction- czuli specjalny.

Najpierw, pod uwagę te fakty.

 • 66% od klienci mówią, że są skłonni do zmiany marki, jeśli są one traktowane jak liczby zamiast jednostki.
 • 73% klientów wolą robić interesy z firmami, które wykorzystują dane osobowe, aby ich doświadczenie lepiej.

W skrócie, jest natychmiastowy wymóg, aby spersonalizować swoje doświadczenia obsługi klienta. ZA platforma zarządzania relacjami z klientami pozwala zbierać i usprawnić wszystkie informacje o klientach. To także pozwala na usprawnienie wszystkie niezbędne reakcje klientów.

Możesz uzyskać dostęp do wiedzy o imieniu klientów, Numery kontaktowe i tło, Informacje o historii zakupów, i przepuszczalna reklamacje, itd. itp. Można również uzyskać dostęp do spersonalizowanych danych na podstawie powiązanych danych kontaktowych oraz innych powiązanych parametrów.

Pomaga to natychmiast przełączyć się na jeden-na-jeden rozmów z klientami i usprawnić różne interakcje. Można również kumulują dane do formularzy niezbędnych.

Zainicjować komunikację za pośrednictwem wielu kanałów

cztery najczęstsze źródła oczekiwań klientów

Firma potrzebne do utrzymania otwartych wiele kanałów interakcji z klientami.

Klienci chcą samoobsługę, cyfrowy, głos, społeczne i sposoby interakcji z markami i jego kierownictwo - i oczekują każdy dostarczenie spersonalizowane. W ciągu ostatnich trzech lat, korzystanie z czatu na żywo i mediów społecznych komunikacji dramatycznie wzrosła.

 • 63% klientów stwierdziło, że były bardziej prawdopodobne, aby powrócić do strony internetowej, która zapewnia opcję czatu na żywo.
 • Badania z JD Power znajdzie 67% klientów teraz dotknij sieci społecznych, takich jak Twitter i Facebook do obsługi klienta.
 • Nielsen wykazały, że 33% od klienci wolą kontaktować marki w celach informacyjnych i obsługi klienta usługi za pomocą mediów społecznych zamiast rozmowy telefonicznej.

Więc, jeśli masz wieloaspektowy system komunikacji z ludźmi, Twoi klienci będą bardziej zaangażowani z marką. Będziesz miał więcej zwrotne dla poprawy i większe szanse przynieść klientowi docelową do lejka sprzedaży.

Zarządzaj Szybki i śliska Odpowiedzi klientów

how to meet customer satisfaction

Mając na szybką reakcję na skargi lub zapytania dzieje się głównym problemem klienta. Podczas uruchamiania skargę do serwisu obsługi klienta, ludzie zawsze są w stanie nagłych.

Według ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników mediów społecznych przez wspólne przedsięwzięcie Nielsen-McKinsey NM Incite-

 • 33% klientów poleciłoby markę, która zapewnia szybkie, ale nieskuteczne odpowiedź.
 • 17% klientów poleciłoby markę, która zapewnia powolne, jednak rozwiązanie.

bezsprzecznie, zapotrzebowanie na szybkie i skuteczne rozwiązanie będzie silniejszy niż dwóch powyższych. Ale, Interesującą rzeczą jest zawsze klienci preferują marki, które je osiągnąć w ciągu godziny reklamacji lub zapytania.

53%ludzi, którzy ćwierkać o marce, oczekiwać odpowiedzi w ciągu jednej godziny. Liczba ta wzrośnie do co najmniej 72% dla tych ze skargą. Natomiast, właśnie 14% klientów przewidywać odpowiedź zajmie cały dzień lub więcej niż 48 godziny.

Tworzenie sumienny protokoły follow-up

understanding customer expectations

Większość klientów lubią mieć uzupełniających połączeń. Ale, to nie znaczy, możesz zadzwonić do klienta w każdej chwili.

Te fakty rzuci światło na znaczenie działań następczych-

 • Dziwne czasy nie są odpowiednie, aby zadzwonić do klienta, gdyż powoduje rozdrażnienie.
 • Ilekroć klienci zapytać zadzwonić po jednej godzinie, należy zgłosić je dokładnie po jednej godzinie - byle utrzymać wiarygodność.
 • Zadzwoń do swoich klientów, aby zapewnić satysfakcję, nawet po zakupie.
 • nadmierne rozmowy, maile i wiadomości spowodować oderwanie.

Kontynuacja rozmowy zwiększenie lojalności i wzbogacenia relacji marka-klientów. Niech twoi klienci wiedzą, że związek ma znaczenie dla ciebie i są bardzo chętni do utrzymania go.

Konsekwentnie spełniać oczekiwania klienta zestaw

manage customer expectations

Nie trzeba dodawać że, sporadyczne dobre zarządzanie klient może doprowadzić do wzrostu skarg. Trzeba zapewnić pewność konsekwentnie dostarczając dobre reakcje klientów.

Można spotkać i zarządzać tych oczekiwań z platforma zarządzania relacjami z klientami. W tym, można zebrać wszystkie dane klientów zaangażowanych w dostarczanie spersonalizowanych usług, zarządzanie wieloma systemami komunikacji i dostarczania szybką reakcję na jednej desce rozdzielczej. Należy również mieć system przypominania o następującym-up z perspektywami.

CRM lub Customer Relationship Management Software ułatwia Ci-

 • Możliwości Aktualizuj dane klientów i zestawień połączeń
 • Częstym dashboard dostęp do informacji łatwo
 • Wzajemne platforma do odbierania i reagowania na Graficznych, social media komentarze, zapytania, i reklamacje
 • Okazją do podniesienia unikalny numer biletu dla każdego zapytania, tak, że menedżerowie mogą śledzić ze statusem dochodzenia
 • Zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientami, aby stworzyć bardziej zadowolonych klientów.

Wniosek

customer expectations of service

Będąc bardzo istotne wyzwanie dla każdego wykonawczej obsługi klienta, "Oczekiwanie klienta to niekończąca temat. Nawet dla klienta, to liczy się bardziej niż cokolwiek. 86% kupujący zapłaci więcej za lepszą obsługę klienta.

Do adresowania wszystkie te oczekiwania trzeba doskonałe narzędzie do zarządzania informacjami i właściwie koordynować z innymi pracownikami. Kapture CRM może pomóc tam.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów