Cztery wygodne sposoby CRM może Ci stałych klientów

Dom > Obsługa klienta > Zarządzanie danymi klientów > Cztery wygodne sposoby CRM może Ci stałych klientów

CRM for repeat customer

Podczas podróży do nowego miejsca przeznaczenia, Goście zawsze mają wiele opcji zakwaterowania i rekreacyjnych. Jeśli jesteś w branży hotelarskiej, jesteś prawdopodobnie w obliczu dwóch poważnych wyzwań -

Podstawowym problemem jest różnicowanie jakości usług od konkurencji. Załóżmy, że masz ośrodek pobliżu Gokarna, jednak, istnieją inne hotele, jak również, w tym samym miejscu. Jak można utrzymać w konkursie i oferować najwyższej jakości usługi dla zwiedzających? Dlaczego ludzie wybierają swój ośrodek pozostawiając inne dostępne opcje?

Drugim problemem jest to, aby uzyskać więcej stałych czytelników. Ludzie zwykle lubią odwiedzać nowe miejsca. Trzeba główną atrakcją w celu dostosowania ich z powrotem do hotelu ponownie i ponownie. Zwyczajne gościnność i średnia obsługa nigdy nie czuli się swobodnie. Tutaj też trzeba coś więcej, aby utrzymać swoich klientów.

Teraz, wyjaśnijmy jak oprogramowanie CRM mogą pomóc rozwiązać oba powyższe wyzwania.

 1. Zrozumieć upodobań gości

“Bądź bliżej niż kiedykolwiek do klientów. Tak blisko, że im powiedzieć, czego potrzebują dobrze zanim oni sobie sprawę, że sami.” – Steve Jobs, jabłko

Hotelarze muszą mieć intensywną znajomość wymagań swoich gości, zajęcia, i preferencje. Tak, że można dostarczyć doskonałą gościnność, tworzenia wartości i dlatego, stymulować retencji klienta na najwyższym poziomie.

Każda osoba ma indywidualne preferencje while wycieczce na wycieczkę. Niektórzy ludzie lubią ryzykownych wypraw i niektórzy wolą wakacje tylko dla relaksu. Również, istnieją różnice w pokoju i wymagania serwisowe oraz.

Dla tego, trzeba zrozumieć upodobań swoich gości. Które mogą być wykonywane tylko przez śledzenie ich historię usług i konsumpcji produktów z odpowiednim System CRM.

Trzeba stworzyć wyjątkowe doświadczenie dostosowane do potrzeb Gości do utrzymania długotrwałego sukcesu organizacji.

why customers move away

Customer Retention in Hospitality

Poniżej kilka szybkich faktów o podróżnych i ich praktyk-

 • Więcej niż 50% od rezerwacji hotelowych odbywać się on-line.
 • 3 w 4 podróżujący zgadzają się, że smartfony są bardzo ważne, nawet kluczowa.
 • 1 w 3 podróżujący przyznaje się do korzystania smartfony więcej podczas podróży niż robią w domu.
 • Turyści czytać średnio 6-7 opinie przed dokonaniem rezerwacji (wydając średnio 30 minuty, mimo że 10% wydać więcej niż godzinę); podróżujący służbowo czytać średnio 5 Opinie.
 • 30% od podróżnych użyć aplikacji mobilnej znaleźć szczegółowe opisy hotelu.
 1. Zapewniają indywidualne doświadczenie, które sprawia, że ​​ich wakacje pamiętny

“Najprostszym rodzajem relacji jest dziesięć tysięcy ludzi, najtrudniej jest z jednym.” - Mahatma Gandhi
Hotel CRM pozwala Ci ace ten aspekt gości przysmaki z wyświetlaniem informacji o swoich gości. Zapisy te pomagają zapewnić doskonałe poczucie spersonalizowanej gościnności.

Na przykład, podczas sprawdzania w, członkowie hotelowi mogą przywitać swoich gości po imieniu. Obsługujący może pokazać im odpowiednie pokoje, które wolą większości.

Plus, to także generuje dokładne raporty z każdym szczególe, dzięki czemu można obserwować wzorce konsumpcji Twojego klienta i serwisujemy odpowiednio.

Szczęśliwy gość jest przyszłość atutem swojej branży hotelarskiej. Załóżmy, że odwiedził Malediwy Beach Resort i mieliśmy wspaniałe doświadczenie. Twoje zdjęcia mogą wpływać na Facebook swoich znajomych do odwiedzenia miejsce.

Wydatnie, 72% podróżujący zamieszczać zdjęcia z wakacji, 46% zameldowania się w miejscu i 70% aktualizować swój status na Facebooku, a jednocześnie na wakacjach.

Oprócz, więcej niż 50% klientów na całym świecie dokonał zakupu usługi lub produktu w oparciu o zalecenia internetowym. CRM ułatwia Ci monitorować społecznych kanałów medialnych, a także przyspieszenie odpowiedzi na zapytania online i informacje zwrotne.

 1. Zintegrować CRM dla Superior Infrastruktura i Workflow Automation

Pierwsza zasada każdej technologii wykorzystywanej w działalności gospodarczej jest to, że automatyzacja stosowane do skutecznego działania będą powiększać efektywność. Drugim jest to, że automatyzacja stosowane do nieefektywnego działania zostanie powiększona nieefektywności „. - Bill Gates

Czasami trudno jest zatrzymać się na bieżąco o hotelu. tak, to jest możliwe. Jeśli posiadasz duży ośrodek z kilkoma oddziałami w różnych miejscach, pozostając poinformowany o wszystkim jest bardzo trudne. Z oprogramowaniem Customer Relationship Management można mieć wszystkie informacje na desce rozdzielczej. Więc, robi się łatwo można nagrywać i monitorować stan zakwaterowania i innych niezbędnych danych.

CRM pozwala na-

 • Sprawdzić dostępność pokoi
 • Prowadzi rejestr wszystkich gości & ich kontakty.
 • Dodawać i edytować dane kontaktowe gości.
 • Przeznaczyć, kategoryzować, i komunikować się bezproblemowo z Twoich gości.
 • Przechowywać podstawowe informacje na temat pokoju & Usługi goście wybrali.
 • Zaoszczędzić znaczne dat dotyczących zameldowania i wymeldowania z hotelu.

Stages of CRM

 1. Kontynuacja gości na retencję i zalecenia

Lojalni klienci, nie tylko wrócić, oni po prostu nie polecam, oni twierdzą, że ich przyjaciele robić interesy z tobą.” – Chip Bell

Zalecenie i promocja są dwa ważne sterowniki dla rozwoju branży turystycznej. Dzięki systematycznej systemu rejestrującego, można skontaktować się z wcześniejszych klientów, informowania ich o najnowszych ofert i zniżek, i wysłać generowane automatycznie i spersonalizowane e-maile i wiadomości.

Postępując zgodnie z dawnych gości, możesz być w stanie dodać wartość do nich. To wzmacnia prawdopodobieństwo nich wracać i zalecenia ze swojego końca.

Wniosek :-

Jakość pamięta się długo po tym jak cena jest zapomniane.”- Aldo Gucci
Podsumowując, the gościnność CRM upoważnia Cię zachowaniu najwyższej klasy usługi w całej sieci hoteli. Po to jest w całości realizowany, skalowania biznesu staną się prawdziwą okazją.

System CRM daje pracownikom dnia na dzień raportów, które mogą odnosić się do zarządzania i wspomagania gości. To pozwala im określić, które zbliża doprowadzi do zaspokojenia gości i rozwiązać niektóre typowe problemy, które będą musieli radzić sobie z.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów