5 ukryte sposoby Twoja firma e-commerce może być pozostawienie pieniędzy na stole dla konkurencji

Dom > Przemysł > i Handlu > 5 ukryte sposoby Twoja firma e-commerce może być pozostawienie pieniędzy na stole dla konkurencji

E-commerce CRM

Dla konsumenta, e-commerce, Wszystkie sklepy są w równej odległości wirtualnym. Oznacza to, że kupujący może łatwo zdecydować się na zakup z jednego z dostępnych przedsięwzięć, aby uzyskać ofertę. i w dużej mierze, wszystkich kupujących e-commerce mają tendencję do działania zarówno.

Aby odnieść sukces, Wszystkie udanych przedsięwzięć e-commerce muszą opanować sztukę „mniej-margin-i więcej-volume” dynamiki sprzedaży. Każda firma, że ​​nie uda się w tym celu, mogłyby być potencjalnie pozostawiając dużą ilość pieniędzy na stole.

W celu zdobycia i utrzymania koronę sukcesu e-commerce, trzeba zrobić te dwie rzeczy lepiej niż konkurenci.

  1. Zwiększyć liczbę sprzedaży
  2. Dostarczanie produktów w optymalnych kosztach dostawy

Czy jesteś wielomilionowe przedsięwzięcie e-commerce lub udane eBay / Amazon sprzedawca, Te dwie zasady pozostają takie same. Inaczej, będzie pozostawiając spory kawałek swojego dochodu na stole, że konkurencja będzie bezkrytycznie lap-up.

Nawet jeśli masz lepszy produkt, istnieją sposoby, można stracić na rzecz konkurencji z bardziej zróżnicowany przepływów pracy i technologii. W tym blogu, omówimy pięć różnych sposobów, że nie mogą już wcześniej uznane jechać sprzedaży e-commerce. We’ll also discuss utilizing tools such as platforma CRM e-commerce.

Wysyłanie wiadomości do wykonywania odpowiednich lepiej z telefonu publiczności

zgodnie kryterium, prawie 70% całkowitej dzisiejszej sprzedaży zdarzyć za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Oznacza to jedno; Podejmuje aktywne działania, aby wygenerować większą sprzedaż przez telefon komórkowy jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na step-up dolnej linii e-commerce.

W tym samym czasie, wiadomości klient jest miecz obosieczny.

Czy ty pytasz, jak to?

Jeśli wysyłasz e-maile na oślep, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mógłby dostać wiadomości oznaczone jako spam przez usługodawców i użytkowników. To poważnie wpływa na możliwości dostarczenia wiadomości do swoich skrzynek konsumenckich.

Sposobem na rozwiązanie tego rozwiązania byłoby zbierać i segmentu listami e-mail za pośrednictwem oprogramowanie CRM. Poprzez segmentację klientów na podstawie ich zainteresowań i gustów, można rozpocząć wysyłanie tylko najistotniejsze wiadomości do każdego indywidualnego użytkownika.

To pomoże Ci uzyskać więcej ruchu referencyjnego, który jest bardziej prawdopodobne, aby doprowadzić do rzeczywistej sprzedaży.

Zarządzanie czas dystrybucji i zamknięć

Często podnosi powodem unieważnienia zleceń i zwrotów jest późno lub spóźniona dostawa. Z kolei, Odzwierciedla to na ocenach sprzedawcy, co z kolei wpływa na przyszłą sprzedaż.

Jak jesteś już zainwestowały w przemyśle okrętowym i przetwarzania produktów, to może być już utraty pieniędzy.

W tej sytuacji, platforma zarządzania dystrybucją mogłyby zostać wykorzystane do usprawnić dostarczanie produktów i cofać się na marginesie produktów.

Dla tego, Kapture CRM pomaga set-up zorganizowany sposób dystrybucji swoich produktów. Pomaga to zredukować czas dostawy i obniżyć koszty dostaw.

Dźwignia social media dla zwiększenia sprzedaży

Idealnie, klient powinien przyjść do swojej strony i kupić produkt. Ale niestety, To nie może być zawsze tak. W tych przypadkach, może trzeba zabrać swoje magazyny dla klientów.

Większość udanych przedsiębiorstw e-commerce, korzystać Facebook i Twitter jako kanały dla walidacji i wystawiających swoje produkty. Jeśli można uzyskać wysoką liczbę sympatie i rozmów wokół produktu, to może być przekształcony intrygi otaczającej produkt. Intryga może pomóc uzyskać więcej odwiedzających stronę internetową, co z kolei prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Dla tego, trzeba najpierw zdecydowanie być obecny i angażować się z publicznością. Zamiast próbować wymieniać pałeczkę pomiędzy różnymi kanałami społecznych, można wykorzystać platformę omnichannel.

To także pozwala na set-up integracje czatów i lepiej komunikować się z publicznością.

Jak na studia, prawie 83% kupujących online potrzebują wsparcia w celu dokonania zakupu. Podczas korzystania czat wsparcia dla użytkowników internetowych, jesteś unikając wielu przychody nieszczelne takie aspekty jak Zaprzestanie Koszyk i niskiego zaangażowania stron etc…to pomoże Ci uzyskać więcej odwiedzających na podstawie aktualnej widoczności internetowej.

Obejmujące informacje na całej planszy

Bez znaczenia, jeśli jesteś niezależnym sprzedawcą lub przedsięwzięcie e-commerce, śledzenie i ułatwianie informacji wysyłki jest stały ból głowy. Szczególnie, gdy wysyłka i dostawa są obsługiwane przez partnera lub 3rd party.

A może już wiesz, na pewno nie jest to dobry pomysł, aby zwrócić się do klienta, aby przejść wymeldowania informacje dostarczane na 3 stronie partii. Z branży e-commerce, wymagając, aby wygrać stałych klientów, nie można sobie pozwolić na tę lukę w systemie.

Oczekuje się, że konsumenci nabywają i uzupełnienie informacji o wysyłce na wielu platformach internetowych.

można rozpocząć poprzez zintegrowanie 3rd party API na platformie CRM. To pozwala na zautomatyzowanie korzysta najnowsze informacje o wysyłce w jednej desce rozdzielczej.

Na przykład, niemal wszystkie wiodące platformy wysyłki zapewnić API do integracji z istniejącym systemy CRM.

E-commerce CRM Integration

Poprzez zintegrowanie różnych API do CRM w e-commerce, można usprawnić i wykorzystać najnowsze dane na centralnej platformie.

Zbieranie inteligencję publiczności

Oto sekret współczesnego biznesu e-commerce.

Jeśli można zrozumieć podstawową publiczność, można rozpocząć dostosowanie swoich produktów do ich potrzeb. Jeśli można dokładnie dopasować swoje wymagania, można dokonać produktów, które odpowiadają ich wymaganiom i odtąd większą sprzedaż.

Wszystkie sukcesy nowoczesne firmy e-commerce udało się tych dynamiki. A zatem, Nowoczesny marketing e-commerce jest ćwiczeniem w zrozumieniu i wykorzystaniu na potrzeby klientów.

Poprzez zintegrowanie procesów CRM w poprzek, można zbierać dane klientów w wielu punktach dotykowych. W ramach cloud bazy, można zintegrować różne punkty danych.

Później, można wygenerować rozstrzygających raportów opartych na tych danych.

To pomaga wyrównać ceny produktu wraz z żądaniami. Można także śledzić trendy popytu swoich różnych ofert e-commerce.

Wniosek

Branża e-commerce kręci się wokół szybkości i skuteczności. W celu zarządzania dużą ilość transakcji zaangażowanych, potrzebny jest skuteczny system do zarządzania wszystkie transakcje.

Dostosowane platformy e-commerce może być idealnym narzędziem do zarządzania wszystkie te interakcje. Mamy doświadczenie w pomaganiu firma organizować i optymalizować swoje działania.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Jayakrishnan
Autor:
Jayakrishnan
O:
Jay jest haker kopia w Kapture CRM. Poza pracą Jay spędza czas na czytaniu i kopanie stare programy telewizyjne.
Więcej artykułów autorstwa: Jayakrishnan

1 Komentarz

  1. ecommerce marketing strategies should focus on capturing people looking for products and actively using several outbound strategies to get people to want to find you. There’s a large number of different ecommerce marketing strategies out there, and in this post, Here you have shared most essential strategies to get more sales.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów