CRM dla wycieczek i podróży: Teraz Optymalizacja pakiet dostarczyć Więcej z tego samego

Dom > Przemysł > Podróżować > CRM dla wycieczek i podróży: Teraz Optymalizacja pakiet dostarczyć Więcej z tego samego

crm software for travel agents

Turystyka jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki na świecie, a zwłaszcza w Indiach, ze nasz kraj rejestracji rekordową liczbę turystów międzynarodowych w poprzednim roku, przyczyniając się do znaczącego udziału naszych przychodów.

Podróżni są bardziej świadomi swoich wyborów, są bardziej wrażliwy na ceny i oczekują bardziej ulepszone doświadczenia podróży niż przed. Touroperatorów i biur podróży przygotowują się do sprostania temu wyzwaniu i biorą udział w konkurencji cut-throat, aby zapewnić lepsze i bardziej spersonalizowane usługi skutecznie zarządzać oczekiwaniami klienta.

W świetle takiego scenariusza, można by pomyśleć, że inwestowanie w technologii byłoby priorytetem dla firm turystycznych. Ale, niemożliwie, większość z nich nadal polegać na tradycyjnych metod zarządzania ich codzienne czynności. Jest to równoznaczne z założeniem o pelerynę-niewidkę na platformie cyfrowej.

Oto niektóre z kluczowych wyzwań, touroperatorzy napotykają obecnie:

1: Doświadczenie Konsumentów, Zaangażowanie i retencji:

Dzisiaj, cała firma biuro podróży jest o rozwijaniu bliskiej relacji i osobistej relacji z klientami przez personalizowania ich działania i usługi promocyjne. Ale, tradycyjne aleje jak kampanie e-mail i stron internetowych może iść tak daleko w budowaniu bazy klientów lojalnych. Oto, gdzie silna strategia social media mogą pomóc odróżnić się od konkurentów.

PRSA Travel & Stwierdzono, że turystyka poll 84% z użytkowników Facebooka stwierdził, że ich plany podróży były pod wpływem przyjaciół stanowisk na tej platformie. Dobrze zaplanowana strategia social media w połączeniu z Menedżer ds. relacji z klientami (CRM) Platforma może pomóc touroperatorzy tworzenia treści, która pasuje zwyczaje i przyciąga swoją bazę klientów. Na przykład, za platforma CRM jak Kapture może pomóc zbudować szeroką bazę klientów, aby dać bodziec do kampanii e-mail newsletter, zapewniając jednocześnie, że nie kończy się w folderze spamu swoich klientów.

2: Wiarygodność i reagowania:

Współczynnik wiarygodność jest jednym z filarów branży turystycznej. Ręczne metody wprowadzania danych w arkuszu programu Excel, na przykład, mają wyższe prawdopodobieństwo błędu ludzkiego. Takie błędy mogą tworzyć nieufność i doprowadzić do spadku sprzedaży.

Badanie przeprowadzone przez prędkość światła Badań, 62% przeczytaj opinie klientów online i opinii zwiększyć gościem czasu przeglądania stron podróżowania między 50 i 100%. co więcej, opinie muszą być obecne na wszystkich platformach, ponieważ jeśli są one obecne tylko na stronie internetowej firmy, to budzi wątpliwości co do wiarygodności tych opinii.

Badanie przeprowadzone przez przemysłowej wydajności Group Inc. wykazały, że sprzedawcy wydać 23% swojego czasu błędów mocujących, wyszukiwanie informacji i udzielanie informacji przez telefon. Ręczne dostosowanie planu podróży jest czasochłonne i sprzedawców skończyć spędzać więcej czasu na czynności administracyjne niż bezpośrednio pomaga klientom zaplanować swoje wakacje.

ZA System CRM może pomóc sprzedawców dostępu historię klienta i wcześniejsze interakcje, które mogą pomóc szybko zrozumieć klienta. Solidny system CRM jak Kapture może generować cytaty szybciej i pomóc zdobyć nad konkurencją.

3: Komórka adaptacji:

Komórka adaptacja w branży turystycznej jest szczególnie wysokie w porównaniu do innych branż, prawie jedna trzecia e-commerce transakcji odbywa się obecnie w telefonach komórkowych, Tabletki i inne urządzenia przenośne. Według sondażu, 88% osób przyznaje zakupy bardziej, jeśli mogą one uzyskać dostęp do informacji w czasie rzeczywistym na urządzeniach mobilnych.

Większość rezerwacji na rynkach wschodzących również zdarzyć na urządzeniach mobilnych, więc biuro podróży musi mieć mobile-kompatybilne oprogramowanie nadążyć za tym trendem miniaturyzacji.

4: Zoptymalizowane zarządzanie Rezerwacja:

Wielu touroperatorów nadal nie posiadają odpowiednich narzędzi do lepszego zarządzania rezerwacji, która hamuje wydajność i funkcjonalność całej całego łańcucha wartości danej agencji. Im szybciej biur podróży może wrócić jakości wyszukiwania i rezerwacji kompletne i bardziej elastyczne są na zakłócenia, opóźnienia i odwołania, tym większa będzie ich zysk pod względem sprzedaży w obie strony od turystów i jazdy zaangażowanie klientów.

Poprzez zwiększenie możliwości zarządzania rezerwacja, Biura podróży mogą zyskać cenny wgląd w zachowania wzorców zakupu klientów, które pomogą im modyfikować swoje usługi oferując odpowiednio generować wyższy zwrot z inwestycji (ROI).

travel agency crm software

Powyższy diagram wyjaśnia przepływ procesu, który pomaga w zarządzaniu rezerwacji i tworząc trasę. Gotowy odniesienie takie jak to sprawia, że ​​cały proces prostsze i bardziej wydajne.

5: Rosnące koszty i konkurencja:

Przedsiębiorstw biur podróży są coraz bardziej zdominowana wyłącznie przez cen, gdzie konkurencja okazała swoją ostrość w kierunku oferując tanie pakiety podróży, który może ewentualnie prowadzić do cięć w jakości doświadczenia podróży. ZA Oprogramowanie CRM Zarządzanie w turystyce może pomóc firmom zarządzać rosnącymi kosztami.

To pozwala na oszacowanie wydatków dość dokładnie i zmniejszyć niepotrzebne wydatki. Pozwala to firmom zapewnić indywidualne pakiety wycieczek dla każdego segmentu klientów. Możliwe jest również, aby zautomatyzować tworzenie faktur klientów indywidualnych poprzez system zamawiający stopy.

podsumować, za system CRM zapewnia wiele korzyści dla biur podróży i touroperatorów, takie jak lepsze różnicowanie i możliwości targetowania, Strategie marketingowe wsparcie i ulepszona komunikacja.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Archit
Autor:
archit
O:
Archit łączy ekscentryczność i spryt w swoim piśmie. Poza pracą, kocha kombinację dobrą książką i gorącą kawą.
Więcej artykułów autorstwa: archit

2 Komentarze

 1. Thanks on your marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you could
  be a great author.I will make sure to bookmark your blog and will often come back down the road.

  I want to encourage you to ultimately continue your great work, have
  a nice weekend!

 2. Wielu obawia się wewnątrz planowaniu każdej wycieczce i nie jest ważne dla każdego rodzaj funkcji, które należy uwzględnić w sposób z zamiarem pozwalają żyć na wierzchołku góry z twoich obserwacji i rezerwacje . To znaczy, w którym era raportowania przedsiębiorczości luźne obciążenie przychodzi na zdjęciu grafika. to pomoże w konstruktywnie radzić sobie z przejażdżki z żadnego kształtu czkawki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów