Odpowiedź na jak formy sprzężenia zwrotnego może być

Dom > Obsługa klienta > Odpowiedź na jak formy sprzężenia zwrotnego może być

Customer Feedback

Zgłoszenie jest niezbędna dla rozwijających się firm, po prostu nie może sobie pozwolić na dawnych urazach. Większość z nas polegać na jednej powszechnie stosowaną metodą, aby zebrać informacje zwrotne - badania. tak, pop-up, który pyta, czy masz kilka minut, aby oszczędzić. Klienci nie są zainteresowani wypełniania długich formularzy ankiety lub pisać 500 słowa o tym, jak Twoja firma może być lepiej.

Klienci, którzy zajmuj reagować będą prawdopodobnie robi tak ze względu na szczególnie dobre lub (częściej) złe doświadczenie. Oznacza to, że wyniki badań klient nie daje prawdziwy obraz tego, jak większość klientów czuje. Są więc znacznie mniej użyteczne. To jest “Odchylenie brak odpowiedzi” w akcji.

Szukałem na niektóre z powodów, dla których odsetek odpowiedzi są tak niskie, i jakie zmiany firmy mogą zrobić, aby rozwiązać ten problem.

20-Pytania ankietowe, które należą do 20th stulecie

Wszyscy jesteśmy coraz krótki czas, więc podejmować szybkie decyzje o tym, co jesteśmy gotowi poświęcić naszą uwagę. Jeśli zapytać klienta, aby zakończyć długą ankietę, która będzie jeść w swoim czasie, pewnie nie zrobi. Ludzie znają wartość czasu, a oni nie chcą go oddać. Jest to jeden z głównych powodów, że tylko 2% konsumentów będzie starał się wypełnić kwestionariusz. Zwłaszcza, gdy jest to nudny niż egzamin pokładzie.

co więcej, istnieje wiele niepotwierdzonych, aby pokazać, że długi badanie może sam poprosi spadek satysfakcja konsumenta - co oznacza, że ​​cały cel samego sprzężenia zwrotnego jest zagrożona. Jest to niepokojące, aby myśleć, że badanie pierwotnie przeznaczone, aby pomóc promować szczęście klienta, może ostatecznie skończyć uszkodzenia markę.

Więc, to jest ważniejsze niż kiedykolwiek, aby być taktowny czasu swoich klientów i zapytać jak najmniejszym stopniu. Jeśli można być bezwzględny o cięcia ankietę w dół do minimum, będzie to lepsze doświadczenie dla swoich klientów, zobaczysz powstać w odpowiedziach i ogólny dane ankietowe będą znacznie bardziej wartościowe w wyniku.

Rozpiętość uwaga goldfish

Przeciętny człowiek zostaje rozproszony w ośmiu sekund. Krótki, ostre wybuchy informacji są najlepszym sposobem przeciwdziałania tego problemu, i takie podejście powinno być kluczem podczas budowania ankiety zwrotne. Dostać się do punktu szybko-skupić swoją kluczową wiadomość na samym początku, zanim je stracić.

Ważne jest również, aby przyjrzeć się, jak można oczekiwać klient dostęp do ankiety. Jeśli muszą przejść przez serię kliknięć i stron, aby go osiągnąć, pojawia się ryzyko tego osiem drugiej uwagi rozpiętości upływający zanim jeszcze przeczytać pierwsze pytanie. Zamiast, spróbuj osadzanie swoich badań bezpośrednio w ekranach, e-maile, lub stron, że klient jest już wizyty.

Make it „na wynos” proszę

Prawie 80 procent użytkowników poczty dostęp do swoich kont e-mail za pośrednictwem urządzenia mobilnego, i widzimy już 30-40 procent wszystkich ankiet zostały zakończone w ten sposób. Tendencja ta będzie z pewnością kontynuować, więc nie jest to istotne, aby być pozostawione lub stracisz jeszcze więcej odpowiedzi.

Jeśli wydać badania, które nie są zoptymalizowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, Następnie publiczność natychmiast przejść dalej - oni dbają wystarczająco o wypełnienie ankiety pogodzić się ze stronami, które są trudne do odczytania i skomplikowanego, aby zakończyć? Dla większości ludzi, odpowiedź będzie “Nie.”

Przedsiębiorcy muszą aktywnie nadążyć za trendami technologicznymi, takimi jak ten. Upewnij się, że badania są zoptymalizowane mobile, i przetestować je sobie, aby mieć pewność, że są one łatwe do ukończenia.

Ankieta makijaż

Jeśli znajdziesz kamerę i książkę leżąc obok siebie na Parkway w środku nocy, Co byś odebrać pierwszy? Konsumenci są rysowane do treści wizualnych, biorąc pod uwagę, że wszyscy oczekują coraz niskie interakcje nakładu, i obrazy, które dają nam dokładnie. Zaskakujące jest to, że tak wiele firm nadal polegać wyłącznie na badaniach tekstowych.

Przedsiębiorcy muszą otrząsnąć się pokusie, aby po prostu iść dalej z tym samym starym stylu rozwlekły, Badanie długo Format. Można aktywnie chwycić uwagi i kierowania ich zainteresowania przy użyciu obrazów przypominających «swoich klientów naklejki» oraz «emotikony» używane w mediach społecznościowych - to co ludzie oczekują, i to właśnie one reagują najłatwiej popełnić ich uwagę na.

Każdy lubi czują

To może być trudne, aby utrzymać klienta w centrum swojej firmy, but having a well-structured customer retention strategy is vital if you want to be a successful customer-serving business. Bieżące informacje zwrotne od klientów jest najlepszym sposobem zapewnienia, aby nie stracić z oczu tego, co klient naprawdę chce i potrzebuje - jeśli proces sprzężenia zwrotnego jest zbyt długi, powolny, lub skomplikowane, Następnie klient będzie szybko poczuć, że jesteś spodziewałem się zbyt wiele z nich. W rezultacie, oni nie będą czuć się dobrze wycenione lub appreciated.c

Opinie klientów należy szukać autentycznie, proaktywnie i rozważnie w celu osiągnięcia znaczących wyników-a to oznacza, idzie z duchem czasu, uznając zmian behawioralnych i kulturowych, oraz dostosowanie procesów odpowiednio. Dać klientowi uznanie, że rzeczywiście sprawia, że ​​uśmiech, na przeciwnie do starego, „Dziękuję za cenne informacje zwrotne.” Idź z czymś, „Po prostu to różnicy! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią naszej kolejnej wersji”.

Kapture - Twój pomocnik feedback

Kapture CRM Nie jest to tylko wymiana Excel zaawansowany. Mamy skierowana każdy aspekt swojej działalności w tworzeniu najbardziej niesamowite CRM wszechczasów. Zbieranie na bok Business Intelligence, używając go skutecznie jest idea od początku rurociągu.

Łączenie setki platform do uruchomienia własnej interaktywne ankiety i wsadowego przetwarzania go przez swoje koperty, Mamy wszystko pokryte. Twoje badania mogą być również wykonane z łatwo prostą rozmowę z każdym klientem z sekcji czatu / wiadomości.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Jordan
Autor:
Jordania
O:
Dedykowany zawartość Moxie. Jordan zasadza się na nadchodzącym-up z nowym sposobem na wyjaśnienie pojęć, Tematy i spostrzeżenia.
Więcej artykułów autorstwa: Jordania

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów