jak-the-wydajny-sprzedaży-proces-can-help-przezwyciężenia zimnej wzywając

Jest dużo szumu w świecie marketingu dzisiaj o jak zimno powołaniem jest martwy. Chociaż zimno powołanie jest często uważany za out-of-date praktyka, nie ma powodu przegapiłeś pogrzeb. Zimna powołaniem jest tak żywy i dobrze jak zawsze, ale z kilkoma zakrętami. Bądźmy ze sobą szczerzy. Nie jesteśmy w latach '90. Nie można po prostu podnieść słuchawkę i zadzwonić do działalności w dół ulicy i oczekiwać, aby pracować z nim tylko dlatego, że dopełnienie koloru swoim nowym znakiem. Możesz, jednak, nauczyć się dostosowywać swoją strategię na zimno telefonicznej, aby pasował do nowego świata marketingu.

Pewnie pytanie, jak to jest możliwe. Może już opuszczony zimną powołanie na rzecz e-mail marketingu (kolejny zimny przedsięwzięcie), lub starasz się znaleźć nowe sposoby wytresować działem sprzedaży w celu zwiększenia współczynnika konwersji. Twój proces sprzedaży jest prawdopodobnie winę za swoimi zimnymi awarii połączeń z przeszłości. Podręcznik ten będzie dotyczyć typowych błędów procesu sprzedaży, dzięki czemu można stworzyć strategię, która przezwycięża przeszkody zazwyczaj związane z cold calling potencjalnych klientów.

Mieć plan (I być realistyczne)

Pierwszy, trzeba mieć plan. Czemu podniesienie słuchawki telefonu w pierwszej kolejności? Bądź realistą o swoich celach. To nie wystarczy, aby zdecydować chcesz sprzedać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem połączenia. Oczywiście, to jest celem wszystkich działań marketingowych, ale to nie powinno być podstawową motywacją dla cold calling.

Twój plan powinien być coś łatwo zrobić na pierwszej rozmowy telefonicznej. To może być tak proste, jak potwierdzający czas spotkać się osobiście lub zgadzając się wysłać więcej informacji przez e-mail. Te brzmią jak małymi krokami, ale są one istotne przeszkody dla zimnych rozmówców.

Keep it Client Koncentruje

Jeśli dotarcia do potencjalnego klienta po raz pierwszy, tam jest dużo pokusa aby mówić o sobie. Chcesz zaprezentować firmę i porozmawiać o tym, co zrobić, ale to może być głównym wyłączyć dla potencjalnych klientów. Lepiej unikać mówienia o sobie lub swojej firmy w ogóle (chyba poprosił).

Rozmowa nie chodzi o Ciebie lub Twojej firmy. Tu nie chodzi o wyjaśniając swoją najnowszą promocję lub rozmawiać o tym, jak pomogliśmy innym firmom. Chodzi o kliencie. Jeśli twoje rozmowy są zimne klient-centered, natkniesz się przez telefon jako profesjonalny i autentyczne.

Zimne skrypty telefoniczne powinny być pozostawione w przeszłości. Konsumenci są dziś savvier niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą, kiedy czytasz coś przez telefon i podczas tworzenia prawdziwej rozmowy. Nie trzeba skrypt dostać się z punktu A do punktu B. Zamiast, myśleć o wezwanie jako mapa drogowa. Pierwszy, chcesz otworzyć swojego klienta z otworem pytanie. Następnie można wnieść do rozmowy bardziej pogłębione w postępie swojego biznesu, sklep, i tak dalej.

Nie wiesz, od czego zacząć bez scenariusza? Jeden niezawodny sposób, aby uzyskać perspektywa rozmowy jest pytając o ich najważniejszych problemów. Jeśli zrobiłeś swoje badania, zapewne masz już pomysł, co to jest i jak Twoja firma może pomóc, ale być otwarci.

wydajne-sprzedaży-proces-can-help-przezwyciężyć-zimno wzywając

Budowanie relacji

Marketing nie jest dziś o sprzedaży. Chodzi o budowanie relacji. Musisz stworzyć prawdziwą rozmowę przez telefon zaplanować nasiona tej relacji. Nie sprzedawać swojej perspektywy, Porozmawiaj z nimi. Można myśleć o tym jak o wywiad, gdzie można omówić aktualny stan swojej działalności. Bądź proaktywny o notatek więc można przejrzeć te informacje później.

Przez napotykając jako przyjazny i autentyczne, jesteś bardziej prawdopodobne, aby wylądować drugą rozmowę lub spotkanie. Cold calling nie musi oznaczać, można natknąć się na zimno. Dopóki jesteś poważny temat łączenia z perspektywą, będziesz robić postępy.

Górny life science agencja marketingu w Londynie, UK zaleca najlepszy strategia marketingowa dziś jest zróżnicowana strategia marketingowa. Natomiast powinien czuć się pewnie w swoim cold calling czy to działa z sukcesem dla firmy, należy wziąć pod uwagę próbując nowych form marketingu dla Twojego biznesu.

Ci, którzy nie znaleźli wielki sukces z cold calling może zwrócić się do marketingu przychodzącego na poszukiwanie nowych klientów. Poprzez przyciągnięcie zainteresowanych perspektywy na swojej stronie dzięki wysokiej jakości treści, wylądujesz nowych potencjalnych klientów, bez konieczności badania nowych perspektyw.

Jak można zacząć inbound marketing? Zaczyna się od swojej stronie. Tworzenie blogu, że miejsce, które jako eksperta w danej dziedzinie. Pokaż swoim klientom już masz odpowiedź na swoje problemy, i że rozumie ich problemy. Weź to krok dalej, promując swoją zawartość w poprzek social media i interakcji z innymi w swojej branży. Umieszczając siebie jako eksperta i wykazując wartość danej usługi lub produktu, wylądujesz więcej potencjalnych organicznie.

Spójrzmy prawdzie w końcu rozwiane pomysł, że zimno wzywając żyje. Chociaż to zajmuje więcej czasu i wysiłku niż Inbound Marketing, cold calling to świetny sposób na budowanie relacji z klientami bezpośrednio prawo. Ożywić swój marketing z tych zimnych porad telefonicznych jak również zróżnicowane, skuteczna strategia!

CRM darmo Trail Banner