Oprogramowanie CRM dla agentów nieruchomości, aby uzyskać lepszy współczynnik konwersji

Dom > Przemysł > Nieruchomość > Oprogramowanie CRM dla agentów nieruchomości, aby uzyskać lepszy współczynnik konwersji

CRM-oprogramowanie-do-nieruchomościach agentów-do-zysk-lepiej-kursów przeliczeniowych

Budujmy zyskiem Realty Biznes

prowadzi sprzedaży są bardzo ważne, ale nie przemysł zależy od nich jak sektorze nieruchomości. To dlatego, że kupujący domu są bardziej prawdopodobne, aby przejść z deweloperem określoną nich wiarygodnego źródła. Szacuje się, że 3 poza 4 kupujący następnie trzymać z deweloperem lub środka. Przy czym stosunek zwiększa się do 4 poza 5, jeśli już kupił nieruchomość od dewelopera wcześniej. Stąd, żadna firma nieruchomości może podjąć swoich potencjalnych klientów za pewnik.

Im lepszy mechanizm zarządzać swoich klientów, tym większe są zyski & dodatkowo można uzyskać od konkurencji. Mówiąc prościej, trzeba solidną platformę, która nie tylko zarządzać swoich klientów, ale zarządzać w lepszy sposób. Więc, tam jest platformą, która może to zrobić za Ciebie?

tak, Kapture puszka!

Oto niektóre z wielu zalet przy użyciu Kapture może zrobić różnicę do firmy Realty:

wspólna platforma

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych & w pełni konfigurowalny Oprogramowanie CRM dla agentów nieruchomości które można zautomatyzować wszystkie przedsprzedaży, Obroty & Marketing procesy! Kapture zestawia wszystkie przewody na wspólnej platformie & integruje go z kanału partnerów / pośredników & klienci. Sprzedaży i analiz marketingowych w oparciu solidne narzędzie ROI zwiększa skuteczność.

Bezproblemowa integracja

Kapture może być zintegrowany z stron docelowych, stron internetowych i Microsites, portale, aplikacje social media i call center.

Zaawansowane zarządzanie Lead

Kapture pozwala przeznaczyć prowadzi na podstawie projektów, zespoły sprzedaży, Lokalizacja, typ ołowiu, źródło ołowiu, Technika round-robin i inne parametry.

Innowacyjna Profilowanie klienta

Kapture utworzyć oddzielne tożsamości dla wszystkich swoich pracowników, projektowanie, klientów i pośredników, aby utrzymać najważniejsze informacje o nich. Dodatkowo, to również pomaga zarządzać kompletne informacje o swoich partnerów & Inne środki, jak również.

Analityka w czasie rzeczywistym Zbiory

Korzystanie Kapture, Twój zespół sprzedaży może mieć dostępność zapasów w czasie rzeczywistym w całej projektów dotyczących bieżących z wykresów dostępności sprzedawanych i zablokowanych jednostek o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Pracownik na polu można uzyskać najbardziej dokładny status projektów, które zostały opracowane / poniżej / przyszłych konstrukcjach budowlanych. Może to być wykorzystywane przez kierownictwo zachować kartę na szacunkowych terminów realizacji, plany pięter, Arkusze kosztów etc.

Dodatkowo, Kapture pozwala również śledzić status zakończonych i toczących płatności z opcji określonych rodzajów płatności, takich jak instytucji pieniądza elektronicznego, Czeki, Gotówka itd., podczas zarządzania pełny cykl od sprzedaży nieruchomości, posiadania.

Mając tak wiele do niego, Kapture można zintegrować z istniejącym systemem & Oferuje kilka większą wartość dodaną funkcje CRM. Czy to sprawia, że ​​kosztowne? The pay-per-login miesiąc opcja sprawia Kapture jeden z najbardziej przystępne Oprogramowanie CRM dla agentów nieruchomości obecnie na rynku.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

5 Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów