Oprogramowanie CRM dla E-Commerce: Porozmawiajmy o Wsparcie techniczne

Dom > Przemysł > i Handlu > Oprogramowanie CRM dla E-Commerce: Porozmawiajmy o Wsparcie techniczne

CRM software in e-commerce

Dzisiaj, biznes e-commerce jest trudne i skomplikowane. W tej sytuacji, należy zacząć się zastanawiać,.

CRM to rozwiązanie e-commerce naprawdę game-changer?

Jeśli jesteś w branży e-commerce, Twoim głównym celem powinno być osiągnięcie wyższego ruchu i kolejne zakupy. I, to jest więcej niż wystarczająco, aby uczynić zawrót głowy. Oprócz, masz do czynienia z tysiącami problemów związanych z wysyłką, dostawa, zwrot produktu, zapytania klientów, spory o produkcie, itd. itp.

W tym miejscu, na e-commerce system CRM pozwala skutecznie zarządzać tymi różne obowiązki i wyeliminować margines błędu w tym samym czasie.

oczekiwanie klienta dramatycznie wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Jesteśmy teraz w dobie zasilania konsumentów. klienci mają dziś setki opcji dostępnych on-line. 36% klientów internetowych wydać więcej niż 30 minut rozpatrującej przed zakupem.

można rozsądnie założyć, że ten czas spędzony na dokonywanie porównań dotyczące produktu i cenę z konkurencją. Biorąc to pod uwagę, klienci są umieszczone zdecydować, która firma będzie się rozwijać, a które z nich będzie gryźć ziemię w walce wręcz rynku.

Jaka jest rola oprogramowania e-commerce CRM?

oprogramowanie CRM pomaga budować i utrzymywać silne relacje z klientami. To pozwala na zarządzanie zamówień klientów, a także reagować na zapytania klientów. Dzięki temu można rozpoznać i leczyć swoich klientów jako najbardziej znaczący atut Twojego biznesu.

crm in e commerce

Now let’s see how an e-commerce CRM software helps you improve your online business operations.

Zarządzaj omnichannel rozmowy

Dzisiaj, Klient może zapoznać się przeprowadzi rozmowę z którymś z numerów kanałów online-offline,.

Na przykład, Klient jest bardziej prawdopodobne, aby podnieść zapytanie na ścianie Facebook niż bardziej tradycyjnych mediów, takich jak e-mail lub telefonicznej.

Przedsiębiorstwo e-commerce jest bardziej prawdopodobne, że rozmowy z klientami za pośrednictwem tych różnych kanałach.

 1. Facebook posty ścienne
 2. Czat na Facebooku
 3. Świergot
 4. Strona internetowa czat

Jako przedsiębiorstwo e-commerce, powinieneś być w stanie rozpoznawać i wspierać tych różnorodnych środków kanałów interakcji z klientem przychodzące. Również zobowiązane do obsługi żywo rozmowy z klientami.

E-commerce oprogramowanie helpdesk musi łączyć te wszystkie różne kanały przychodzących.

Dalej, to pomoże Ci zwiększyć jakość interakcji z klientami i zapewnić większą wartość dla klientów.

W ten sposób, oprogramowanie e-commerce helpdesk może zdecydowanie odgrywają ważną rolę w satysfakcji klienta.

Automate capturing data to understand your customers

Poprzez zintegrowanie platformy CRM, można nagrywać i uporządkować wszystkie źródła informacji o klientach. Obejmuje historię zakupów, preferencje, geografia etc.

E-commerce CRM może pomóc utrzymać tę dynamikę dane odnoszące się do wszystkich konsumentów. Obejmuje to adres, numery telefoniczne, zakupy, dane dostawy, i sposób płatności, zwroty i wiele innych. CRM ułatwia odpowiadać na wszelkie zapytania klientów o wysyłce, Dostarczanie i produkt powrotu.

CRM może znacznie zwiększyć swoje wysiłki w celu zarządzania danymi klientów, raz oni podpisali się, zamawiać, lub zakupione ze strony. Z rozwiązań takich powiadomień, alarmy zniżki, i aktualizacje do śledzenia zamówień i wysyłki – you can see how to bulk text messaging has a place in the System CRM.

Jest to możliwe, aby nagrać wszystkie aktualizacje interakcji z klientami. Więc, kierownictwo obsługi klienta można śledzić dochodzenie lub natychmiast dogonić każdej komunikacji z klientem.

Zmierzyć i poprawić wynik NPS

Większość firm mierzyć ich popularność strony internetowej poprzez metryki zwanej NPS lub wynik netto promotora. NPS wynik jest jednym z najważniejszych wskaźników, jeśli chodzi o pomiar satysfakcji klientów i skierowania.

Oprogramowanie CRM dla obsługi klienta onlineOprogramowanie helpdesk pomogą zautomatyzować pomiaru i rejestracji KSE po każdej interakcji z klientem. Tym sposobem, można agregować KSE wyniki we wszystkich różnych interakcji z klientami.

Pomoże Ci w podejmowaniu świadomych decyzji do zdobycia zdobyć wyższe NPS i czerpią większą satysfakcję klientów.

Build and improve on customer segmentacja

Udany biznes e-commerce musi budować dogłębne zrozumienie swoich klientów. Osiąga się to poprzez inteligentne segmentacji klientów.

Dobrze, pozwól mi wyjaśnić.

O prowadzeniu działalności gospodarczej, wszyscy jej klienci nie są takie same. W celu zrozumienia klientów, firma musi budować segmenty klientów.

Jak widzieliśmy wcześniej, oprogramowanie e-commerce CRM pomaga zautomatyzować przechowywania informacji o poprzednich interakcji z klientami i rozmów. Pozwoli to na zbudowanie świadomych segmenty klienta.

leverage different shopping channels through easy API integrations

Jeśli jesteś sprzedawcą e-commerce, może być już świadomi, że ekosystem internetowy oferuje szereg możliwości sprzedaży. Można mieć dedykowany sklep Shopify i normalne WordPress zbudowany internetową zakupy. Inne niż to, możesz spróbować wykorzystać widoczność w sklepach Facebook lub stronie mikro Google.

Konieczności nabywania i zarządzać nimi za pośrednictwem tych różnych kanałach handlowych może szybko przekształcić się w ból głowy.

Rozwiązanie CRM e-commerce pozwala zintegrować wiele koszyków w ramach jednego rozwiązania CRM.

ecommerce oprogramowanie obsługi klienta

To pomaga przyspieszyć i usprawnić ogólne zarządzanie zamówieniami w ramach jednej platformy.

Live Chat Instrument z oprogramowaniem CRM

Czasem opisy produktów nie są wystarczające, aby przekonać klienta do zakupu. 57% odwiedzających zgłaszane porzucenie witryny ze względu na brak informacji. Podczas 88% klientów powiedział, że zakład live czat przedstawili swoje doświadczenia lepiej cyfrowego.

opcja A czat pomaga wykorzystać początkowego zainteresowania do określonego zakupu. Obejmuje to natychmiastową reakcję na zapytania klientów, a tym samym zmniejsza szybkość ruchu wyjścia. Będziesz także być w stanie dokonać bardziej atrakcyjne propozycje produktowe do grupy docelowej.

Spersonalizowanych ofert na podstawie historii zakupów

Teraz, co jest personalizacja? Ludzie zazwyczaj używają tego terminu, dając ludziom dostosowanego zakupów na podstawie ich zachowań zakupowych, strefa odsetki, demografii i psychographics.

CRM pozwala zebrać cenne informacje na temat historii zakupowych klientów, dzięki czemu można zrozumieć ich obszary procentowych. Śledząc wzór zakupowy, źródłem, przez które weszli, a ile czasu one weszły, możesz zaoferować kupującym indywidualne rabaty, sugestie i promocje.

customer relationship management in ecommerce

Na przykład, pod uwagę, że masz shopper spożywczy, którzy często kupuje owoce. Poprzez segmentację spersonalizowane wiadomości e-mail, który reklamuje nowe akcje lub rabaty produktu, można natychmiast zwiększyć odsetek odpowiedzi.

podobnie, Państwo może zaproponować nowo wydany książki thriller poprzez wysyłanie spersonalizowanych mail do kochanka thrillerze. Sklep książka Internecie można reklamować spersonalizowaną zniżki na Dan Brown Anioły i demony, które potencjalnie mogłyby inspirować go / ją, aby dokonać zakupu.

Jeśli znasz powtórzyć gościem sprawdziła dany produkt / usługę, można zachęcić dalszych działań przedstawiając kwit lub kuponu rabatowego do zwiększenia lojalności.

Według sondażu przeprowadzonego przez Experian, 61% marek Teraz za pomocą spersonalizowanego doświadczenia budowania lojalności klientów.

Po sprzedaży inicjować zaangażowanie klientów

retencji klienta jest istotnym elementem obsługi posprzedażnej. Z wszystkich wymaganych informacji dostępnych na wyciągnięcie ręki, można zapewnić lepszą obsługę posprzedażną. Teraz można nie tylko rozwiązać shopper obawy dotyczące zamówień, informacje o produktach i inwentaryzacja, ale także zwiększyć sprzedaż polecając produkty swoim klientom.

Online Customer Service Software

Zwiększenie możliwości sprzedaży i maksymalizacji przychodów

CRM korzysta cię poprzez stworzenie dynamicznego katalogu online oraz inicjowanie bezpośredniej interakcji z klientem. Zobaczmy, w jaki sposób Customer Relationship Management Software Pomaga wzmocnić sprzedaż online -

 • Upraszcza to sposób aktualizacji nowych produktów, modele, ceny, opis, zniżki i oferty.
 • Wykorzystuje ona promocjach cross-selling i up-selling.
 • Szukaj frakcja pozwala odwiedzającym, aby szukać i znaleźć to, czego chcą - pozwala im zobaczyć produkty z niektórymi funkcjami, jak kolor, rozmiar, styl i model.
 • To przyczynia się do zwiększenia lojalności, która wzmacnia długoterminowych relacji z klientami.
 • Zapewnia on wygodną platformę do interakcji z klientem, rozwiązać ich pytania, brać ich opinie i wreszcie, zdobyć ich zaufanie.

CRM Software For Online Customers

Wniosek:-

Na konkurencyjnym rynku e-commerce, CRM może być Twoja kopalnią danych. Zbierając wszelkie możliwe dane klientów, można utworzyć 360-stopień Widok z potencjalnymi i aktualnymi klientami. To daje wgląd, aby zwiększyć swoje przyszłe możliwości sprzedaży. W drugiej ręce, lepsza komunikacja i doskonała obsługa klienta zapewnić lepsze zachęty kupujący i długofalowych relacji z klientami. To również zwiększa prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów za pierwszym razem.

Na Kapture CRM, zapewniamy niestandardowego rozwiązania CRM e-commerce, który pomoże Ci wykorzystać maksimum z istniejącego ruchu i obecności online. The comprehensive process automation platform that caters to your online business requirements.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów