Jak stworzyć Smarter na pole przepływu pracy zespołu sprzedaży z oprogramowaniem CRM?

Dom > Produkty > Obroty > Jak stworzyć Smarter na pole przepływu pracy zespołu sprzedaży z oprogramowaniem CRM?

Zespół sprzedaży GPS Tracking Software
Nawet pod naporem sprzedaży online, Działania sprzedaży twarzą w twarz są żywe i dobrze w miejscu. Według badań renomowanych, bezpośrednie interakcje sprzedaży nadal stanowią aż jedną czwartą przychodów ogółem.
ale nadal, większość zespołów sprzedażowych na pole nadal opierać się na swoich tradycyjnych środków zarządzania na świeżym powietrzu takich dziedzinach, jak i mobilnego konferencyjnej na pierwszym układzie na podstawie.

Stawia to dotyczyło menedżerów sprzedaży na ryzyko utraty wzroku działań sprzedażowych. Pod koniec dnia, rola menedżerów mogą być ograniczone tylko do wydobywania finansów i zamówień sprawozdań. Wreszcie, jesteś odpowiedzialny tylko częściowo mają pełny obraz, który wyklucza odwiedzin sklepu, przechowaj wydajność etc.This częściowy obraz może mieć wpływ na obciążające swoich ogólnych występów sprzedaży.

Wyzwania w tworzeniu skutecznej Workflow dla zespołu na Polu

Po pierwsze, spójrzmy na wyzwania stojące przez zespoły terenowe w zarządzaniu standardowego workflow.Consider że osoba zainteresowana pole daje jego lub jej najlepiej przy okazji każdej wizyty klienta. Przez proste prawa matematyki, wymaga to dotyczyło zespołów sprzedażowych zrealizować maksymalną liczbę wizyt klientów w ciągu jednego dnia. Należy również zaznaczyć wystarczająco dużo czasu, aby być wydatkowane z każdej perspektywy. Dodatkowo, istnieje zapotrzebowanie punktualności i tranzytowych trudnościami, które ograniczają każde spotkanie.

To praktycznie bardzo trudno zorganizować kolejne spotkania perspektywa. Jeśli jesteś w losowo ustawiania spotkań, jest to nieuniknione, że będziesz musiał stawić czoła konfliktom przecięcia między członkami terenowych w realizacji niezbędnych spotkań.
Należy również upewnić się, że każda perspektywa jest coraz uczestniczył w odpowiednim czasie, bez zbyt częste lub niewiele w kalendarzu. Innymi słowy, to duże wyzwanie, aby zorganizować te pożądane spotkania w ramach ograniczeń.

Jak tworzyć i zarządzać beat Plan Spot-on

Jak to jest oczywiste, tradycyjne sposoby zarządzania wycieczki terenowe są ograniczające i nieefektywne. Z liczba sklepach nieustannie zwiększając lub zmienne, można łatwo zakończyć się pod wykorzystujący lub nadmierne ciśnienia swój zespół pola. Może to często kończy się z niespełnionych spotkań lub nieplanowanych wizyt w sklepach.

Sytuacja ta może być rozwiązana poprzez utworzenie i zarządzających konkretnych planów pobudzeń. To dostaje się bliżej najbardziej optymalny sposób zarządzania wizyt terenowych w danym zestawie wymienionych lokalizacji sklepów.

W tworzeniu planów pobudzeń polowych, jesteś łączenia sąsiadujących sklepów w określonej miejscowości. To pozwala na ciąg razem kilka spotkań, które wykorzystują maksymalną liczbę odwiedzin sklepu.

Planowanie i usprawnić przepływ odwiedzinach

Plan składa się z rytmu wycieczkę all-inclusive, która obejmuje płatną wizytę wstępnie zdefiniowany zestaw plam klientów. Ponieważ poszczególne plany rytm są skonstruowane z uwzględnieniem, to pomaga zarządzać plany tranzytowe w najbardziej optymalny sposób.

Kapture CRM Pozwala na stworzenie planu indywidualnego rytmu sznurka razem szereg sklepów lub punktów klientów.
Dla każdego planu rytm, można dołączyć różne parametry takie jak częstotliwość odwiedzin, data wizyty, przypisanie osoby odpowiedzialnej sprzedaży, szczególne obowiązki, towarzyszy etc.

Poprzez rozwiązywanie różnych czynników, można utworzyć all inclusive plan zarządzania razy klientowi. W tym procesie, można połączyć kilka sąsiadujących spotkań i terminu oględzin w celu uzyskania maksymalnej widoczności sklepu.

Seria Beat planuje zarządzać wszystkimi klientami

Jedną z największych zalet planu rytm jest to, że pozwala zbudować rutynowych wizyt dla klientów. To pozwala znaleźć każdemu klientowi dokładną liczbę razy, że będzie zwiększyć przychody.

Musisz odwiedzić swoich sprzedawców w okresowym sposób, aby osiągnąć maksymalną ekspozycję detalicznej.

Poprzez utrzymywanie podejście planu bicie, można utworzyć oddzielne plany pobudzeń według geografii klienta lub zleceń giełdowych. W obserwacji procesu, można przypisać każdy plan beatu do danego pracownika.

To gwarantuje, że każdy punkt sprzedaży zostanie odwiedził na stałe w danej skali czasu. W krótkim czasie, można stworzyć systematyczną procedurę zarządzania kompletny plan odwiedzinach klient.

Poprzez utrzymywanie podejście planu bicie, można dotrzeć i komunikować się z maksymalnej liczby użytkowników detalicznych.

Zintegrowane Komunikacja CRM, aby zaoszczędzić czas

Jak można mieć świadomość, gdy na polu zespoły zwykle trzeba przejść z jednego miejsca do drugiego. Oznacza to częste transfery wieży telefonii komórkowej, który zmniejsza jasność i niezawodność. Również, rozmowy telefoniczne zajmuje dużo więcej czasu do udzielania prostą wiadomość. Będą włączyć mobilne w niekorzystnej platforma komunikacji biznesowej.

ZA mobile CRM provides you a healthy and time conscious way of managing your operations. Za pomocą biletu, można przydzielać zadania, przeznaczyć spotkania lub przesłać wymagane informacje dotyczące spotkania klienta.

To także pozwala na utrzymanie długich tematy dla każdego spotkania z klientami. To pomoże Ci zaoszczędzić cenny czas na boisku i uniknąć ewentualnych błędów.

Wniosek:-

Powinieneś być w stanie spełnić maksymalną liczbę klientów i zwiększyć swoją objętość zlecenia rozwinąć swoją działalność. Plan bicie CRM oparte umożliwia iteracyjne i walcz wizyt klienta do jego lepszego spełnienia.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów