Powyżej oczekiwań: Tworzenie Delight klienta z CRM Customer Service

Dom > Obsługa klienta > Powyżej oczekiwań: Tworzenie Delight klienta z CRM Customer Service

customer service CRM

Czy jesteś zaznajomiony z Inbound Marketing? Jeśli tak, następnie trzeba wiedzieć popularną frazę - „Przyciąganie, konwertować, blisko, rozkosz."

Wszystkie te cztery fazy dyktować zdolność firmy lub marki wyjść poza zestaw oczekiwań. Jeśli nie uda się tego zrobić, Twój głos zostanie połknięty-up przez zillions podobnych głosów, wszystko kodowania na trochę uwagi.

Powyżej oczekiwań poprzez Inbound Marketing

W Inbound Marketing, jesteś po prostu staramy się prowadzić interakcje z klientami w oparciu o różne formy treści – blogi, artykuły, filmy itp. To pozwala konwertować je do możliwości. W „przyciągają” i „przerobić” części mogą być odpowiedzialne swoich zespołów marketingowych, w czasie, gdy sprzedawcy są odpowiedzialni do „zamknięcia” transakcję.

Potem przychodzi „rozkosz” część. Zazwyczaj przedstawiciele obsługi klienta przejęcie tej konkretnej części. Ale jeśli myślisz, że z większej perspektywy, Klient „rozkoszy” jest obowiązkiem wszystkich przychodzących w skutecznej strategii marketingowej. Stąd, cały system jest nastawiony na osiąganie rozkoszy klienta.

CRM Customer ServicePowyższy proces można ewentualnie osiągnąć tylko w sposób całościowy i zorganizowanego podejścia do obsługi klienta.
jednak, przed pójściem do przodu, wyjaśnijmy dlaczego zachwyt klienta jest tak niezwykle ważne.

Znaczenie rozkoszy klienta w firmie

Teraz żyjemy w epoce zorientowane na klienta, gdzie wszystko zależy od wymagań klienta.

Oto kilka krótkich statystyki, które pokazują, jak ważne jest szczęśliwym klientem w celu ustalenia losu swojej firmy:

  • 78% od klientów dofinansowywane z transakcji lub nie dokonał zamierzony zakup z powodu złej doświadczeniu. [Źródło: American Express Survey]
  • 70% doświadczeń zakupowych opiera się, w jaki sposób klienci czują, że są traktowani. [Źródło: McKinsey]
  • Średnia roczna wartość każdej relacji z klientem pokonać konkurenta lub porzucone – $289. [Źródło: Genesys Report]

Obecnie, jest to dość łatwe do wymiany doświadczeń klientów wśród tysięcy podobnych platformach. W dowolnym momencie, niezadowolony klient może podzielić się swoją jedną złą opinię w mediach społecznościowych, które mogłyby wywołać ruch wirusowe.

Każda z tych platform internetowych może znacząco wpłynąć na firmy. Zapamiętaj, Wiadomość o złej obsługi klienta osiągnie więcej niż dwa razy tyle uszy jak pochwały za dobre doświadczenia serwisowego [Źródło: Biały Dom Biuro Spraw klientów].

Dlatego jest to nawet ważniejsze niż kiedykolwiek, aby stworzyć doskonałe doświadczenie, przekraczając oczekiwania klientów, aby utworzyć «rozkosz».

Ale faktem jest, tylko 37% marek otrzymał dobre lub bardzo dobre wyniki indeksów Customer Experience, natomiast, 64% marek dostał ocenę „OK”, „Słaba” lub „bardzo słabe” ze swoich dotychczasowych klientów [Źródło: Forrester Research].

Widocznie, większość firm nie są spodziewane uzyskanie wyników z ich obsługi klienta. W celu określenia „czarny punkt” za słabe wyniki, trzeba przemyśleć Strategia obsługi klienta jeszcze raz.

Dostarczyć spersonalizowane usługi: Pozwoli im poczuć się wyjątkowo

Customer support software

Obsługa klienta nie jest bardziej ograniczony wewnątrz czterech ścian pokoju call center. Teraz można wdrożyć obsługę klienta jako strategia zespołu marketingu.

Podczas kontaktu klientów, upewnij się, aby zapamiętać ich nazwiska, dane osobowe oraz dotychczas historia rozmowa z nich - odnoszą się do ostatniego zakupu i poprosić o informacje zwrotne. Wszystkie te małe czynniki pomogą im poczuć się bardziej „w domu” z firmy.

jednak, wymaga dokładnych badań na tle klienta i systematyczne śledzenie zachowań i nabycia historii dla klientów. z obsługa klienta system CRM, można zaprezentować pełne dane klientów, dzięki czemu łatwo dostępne i zrozumiałe dla pracowników.

Zespół marketingowy może rozpocząć wykorzystanie Deska rozdzielcza CRM i uzyskać przydatne dane z niego. Gromadzenie cennych informacji z danymi, mogą zaoferować swoim klientom indywidualną obsługę, aby czuli się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Na przykład, można dostarczyć zautomatyzowane poczty oferuje specjalne zniżki na produkty do swoich kobiecych kobiet klientów w Międzynarodowym Dniu Kobiet.

Również, można wysłać sezonowe pozdrowienia i wiadomości na specjalną okazję. To może pomóc Ci wykorzystać wyższy poziom zaangażowania z potencjalnymi klientami.

Po zbudowaniu bazy danych klientów, można zautomatyzować Follow-up interakcje z podobnymi obsługa platformy CRM.

Dążyć do długoterminowego związku: Follow-up nawet po zamknięciu

Customer service CRM

organizacje B2B muszą stawić czoła nieco inny scenariusz. Czynienia z logicznie napędzanego klienta jest jeszcze trudniejsze niż zbliża społeczność lub segment rynku.

To widocznie wynika z pierwszego wykresu (który pokazuje proces Inbound Marketing) że przebieg „rozkoszy klienta” rozpoczyna się tuż po „blisko”. Więc, trzeba być bardziej wydajny o swoim po sprzedaży uzupełnieniami.

Kontynuując w procesie sprzedaży jest zupełnie inny od kontynuacji po zamknięciu. Natomiast daje telefon lub maila z przypomnieniem, aby zakończyć proces zakupu pokazuje swój poziom sprawności, podobnie, utrzymywanie kontaktu z klientem nawet po zakupie gwarantuje długoterminowe relacje.

Pozostając konsekwentny w swojej wiadomości, telefon i e-mail, klienci dowiedzą się, co powinni oczekiwać od firmy w przyszłości. W ten sposób można generować silne podstawy lojalności wśród klientów.

System CRM daje możliwość utworzenia przypomnienia o przed i po sprzedaży następcze Połączenia / maile / spotkania ci. Widocznie, który ułatwia cały proces marketingu i gładsza.

Wniosek

przychody ze sprzedaży jest czynnikiem motywującym dla wielu małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zadowoleni klienci przyniesie wyższe wartości życiowe, które przynoszą duże znaczenie do swoich obrotów handlowych.

Planując strategię marketingową przychodzącego, należy pamiętać, że radość jest zdecydowanie inny klient, raczej wyższy niż satysfakcji klienta. Jeśli chcesz, aby go osiągnąć, trzeba zaawansowane narzędzia i technologie, które wspierają całą swoją drużynę.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów