Korzyści z CMS i CRM: Jak się uzupełnia i wzmacnia drugi

Dom > Chmura > Korzyści z CMS i CRM: Jak się uzupełnia i wzmacnia drugi

CMS i CRM

CMS (System zarządzania treścią) Jest to struktura, która pomaga w strukturyzacji i organizowanie treści na stronie poprzez dostarczenie narzędzi, które są dostosowane do użytkowników, nawet nietechnicznych, i jest powszechnie stosowany w wyrobach, blogi, opisy produktów lub wiadomości słupy. ZA CRM (Menedżer ds. relacji z klientami) system, z drugiej strony, jest bardziej biegli w zarządzaniu interakcje zachodzące pomiędzy przedsiębiorstwem a jego klientami poprzez produkowanej treści, i dostarcza praktycznych informacji, które mogą być wykorzystane do poprawy ich sprzedaży i działań marketingowych.

Mówiąc najprościej, CMS pozwala na tworzenie ukierunkowanych treści bez martwienia się o szczegóły z powrotem końcowych sedna, natomiast system CRM pozwala na monitorowanie wpływu, że zawartość wywiera na swoich klientów. Mogą istnieć i działać na tyle dobrze, niezależnie, ale stworzenie ekosystemu, który zawiera i ściśle integruje dwa ma swoje zalety, zwłaszcza jeśli chodzi o utworzenie odpowiedniego wizerunku firmy.

Efektywne zarządzanie i analiza danych:

Po skonfigurowaniu treści i zaangażowany ze swoimi potencjalnymi klientami, można użyć CMS zebranie wszystkich swoich danych, takie jak imię i nazwisko, wiek, e-mail, Lokalizacja, itp., i utworzyć bazę danych do przechowywania ich. Co się potem dzieje? How do you create meaning to this mountain of data? To jest, gdy System CRM staje się użyteczna; pomaga w rozpoznawaniu wzorców i ukryte profilowanie klientóws zdefiniowanie segmentów docelowych, które mogą być wykorzystywane do tworzenia kampanii marketingowych, i zmaksymalizować potencjał dla biznesu.

To w istocie oznacza, że ​​firma nie musi już czekać na klienta do zakupu od nich, aby uzyskać sensowne dane, i może pracować na zarządzaniu ich prowadzi i przekształcenie ich w przyszłych klientów.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym Leads:

Za każdym razem gdy klient sprawia, że ​​ich pierwszy kontakt z biznesem, CMS rejestruje swoje dane i zapisuje je w bazie danych. Częściej niż nie, przedsiębiorstwa mają wiele punktów kontaktowych, and leads obtained from all these sources needs to be centralized into one repository. Po dokonaniu, CRM działa swoje biegi skanowanie repozytorium i dostarczyć istotnych informacji dla kadry kierowniczej w czasie rzeczywistym, tak aby mogli oni podejmować szybkie decyzje do toczenia prowadzi do potencjalnych klientów.

Przyspieszenie procesu sprzedaży:

Z perspektywy cyklu sprzedaży, system CMS CRM umożliwia również dyrektorzy handlowi łatwo zauważyć klientów’ regularnie dane i po drodze z nimi, zamiast ręcznego wprowadzania go i później przeglądając stosy dokumentów do konkretnej informacji.

Przed wyjazdem do klienta na spotkanie sprzedaży, wykonawczej mogą łatwo uzyskać dostęp do swoich danych z centralnej bazy danych i analizy, jak prawdopodobne są do zakupu produktu, lub co może skutecznie naciskać je z perspektywą do klienta, i tworzyć plany, aby osiągnąć ten wynik.

Bez solidnych możliwości zarządzania danymi CMS, system CRM nie można skutecznie zarządzać przychodzące fala danych klienta. A sans CMS ugruntowane system CRM w istocie czyni ślepego biznesu, w taki sposób, że nie mogą one analizować ten skutek, że ich zawartość jest posiadanie na klientów, nieistotne, jak istotne jest to dla nich, i poprawić to, gdy wymagane.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów