Zwiększ sprzedaż w swoim sklepie spożywczym online z oprogramowania CRM do sprzedaży

Dom > Produkty > Obroty > Zwiększ sprzedaż w swoim sklepie spożywczym online z oprogramowania CRM do sprzedaży

FMCG CRM

Czy, lubisz to czy nie, istnieją wyraźne powody, dlaczego klienci wolą dostrzegalnych dużych sklepów internetowych jak Amazon. spójne rabaty, niezawodna jakość produktu itp. Bez względu na to co kupujesz, Sure oszczędności i spokój nie zaszkodzi.

W tym samym czasie, to sprawia, że ​​trudniej dla mniejszych detalistów do konkurowania z wielkim sprzedawców online spożywcze. Zazwyczaj, tańsze ceny oznaczają produkty zagrożona jakości i obróbce elektroerozyjnej marże do firm.

Równocześnie, Rynek spożywczy w Internecie nie pakować w ogromnej szansy, jak również.

The fast moving consumer goods industry is the fourth largest industry in Indian economy. The market size of FMCG is expected to grow from US$ 30 miliardów 2011 USD 74 miliardów 2018. Według raportu Indii Brand Equity Foundation, to prawdopodobnie będzie osiągnąć $103.7 miliardów 2020.

Ze względu na wysoki poziom konkurencji na rynku, Menedżer ds. relacji z klientami odgrywa istotną rolę w rozwoju każdej firmy. Jako produkt spożywczy jest największym kategorii konsumpcja w Indiach (prawie 12% PKB kraju), klienci oczekują wyższej jakości produktów i usług z internetowych sklepów spożywczych.

Zacznijmy od zrozumienia główne aspekty zachowań klienta, jak oni odwiedzić sklep spożywczy internetowy.

Główne aspekty zachowań klientów Grocery

 • Teraz klienci mają większy dostęp do informacji, dzięki szerokiemu wykorzystaniu internetu. To prowadzi ich do posiadające wielką liczbę wyborów zakupowych i różnymi opcjami jakości.

Na przykład - o blisko 70% klientów czytać etykiety żywności przed dokonaniem zakupu.

 • Według badania repost Allrecipes.com, jedna trzecia konsumentów sprawdzić ceny online, prawie połowa z nich produkty badawcze, a ponad połowa promocji produktów znajdziecie na ich smartfony.
 • Duże sklepy internetowe dokonały klientów internetowych przyzwyczajeni do otrzymywania znaczne rabaty.
 • Teraz, konsumenci uznają, że sklep spożywczy zbierają informacje o swoich poprzednich zamówień i historii wyszukiwania. Oczekują oni, że im wykorzystać te informacje, aby zapewnić większy komfort zakupów.

Zwiększenie preferencji sklepów internetowych na zakupy dodać coś więcej do konkurencji. Zobaczmy, dlaczego konsumenci wolą sklepów internetowych dla sklepów spożywczych -
Online Grocery Stores

Głównymi Wyzwania stojące przez drobni detaliści

Potrzeby konsumentów zmieniają się stopniowo. Przy zmieniających się wymagań, przedsiębiorstw handlu detalicznego online są skierowane siedem głównych wyzwań dzisiaj.

 • Zarządzanie efektywnego systemu komunikacji z konsumentami: Klienci zawsze mają tysiące pytań dotyczących produktu, Status wysyłki, Koszty wysyłki, czas dostawy, Dostarczanie osoby i wiele innych rzeczy. Specjalnie dla internetowych sklepów spożywczych, gdzie oczekuje się, że produkty mają być dostarczone jak najszybciej, konieczne jest zbudowanie silnego systemu komunikacji między obsługą klienta, chłopcy Dostawa i konsumenci.
 • Zarządzanie pozytywny profil online - Ze swej natury, konsumenci online są bardziej prawdopodobne, aby zdawać sobie sprawę z ich produktów i zakupów. Oznacza to, że małe lub duże firmy potrzebują na pokrycie swoich internetowych kategorię multimediów i produktów interesy. Pomaga to firmy do naprawdę skupić się na tworzeniu nowych kont użytkowników dla swoich firm.
 • Zarządzanie zapytania ONLINE - jako sklep spożywczy pojedzie regularnych zakupów, trzeba upewnić się, że są regularnie obsługi zapytań internetowych. To pomaga pielęgnować regularnych zakupów online oraz określone nawyki zakupowe.
 • Trudność wniknąć w małych miasteczkach: W małych miasteczkach, ludzie nie są jeszcze przyzwyczajeni do internetowych sklepów spożywczych. Są one wykorzystywane do tradycyjnej żywności i napojów zakupy i mają poważne problemy z zaufaniem z polityką dostawy internetowym.

online delivery policy.

 • Odkrywanie Factor lojalnościowy: Zdobywania lojalności klientów jest jednym z najważniejszych wyzwań small business sklepu on-line. Detaliści oferują rabaty, specjalne kupony, Darmowa wysyłka i rabaty jako zachęty dla konsumentów. jednak, konsumenci wciąż przenosi się z jednej aplikacji do drugiej, aby dowiedzieć się lepsze oferty.
 • Równoważenie rabaty i aspektów rentowności - Sklepy internetowe mogłyby pozytywnie odpychać klientów wykonując niewłaściwych dynamiki cen. Trzeba zrozumieć i stworzyć dokładny profil klienta do zakupu produktów w odpowiednim dyskontem.
 • Śledzenie wzór nabywczą konsumentów: Trudno jest śledzić i zrozumieć wzorzec zakupem klienta, analizując historię zakupu każdego klienta. O ile nie można zrozumieć zachowania zakupowe konsumenta, nie można w stanie zapewnić indywidualną obsługę oraz oferty.

Rozwiązania CRM dla wszystkich wyzwań

W celu utrzymania w tej konkurencji i rozwijać w Internecie, trzeba opracować inicjatywy na zwiększenie rentowności produktów o wydajny serwis obsługi klienta. CRM może pomóc Ci dotrzeć tam.

 • Doskonała obsługa klienta usługi: FMGC CRM oprogramowanie zapewni Ci wspólną platformę do odbierania połączeń telefonicznych klientów, odpowiadać na wiadomości, maili i rozwiązać swoje problemy. Można zapisać dane kontaktowe klienta, wraz z podsumowaniem zamówienia i szczegóły historii połączeń w desce rozdzielczej. Możesz śledzić konkretne zapytanie z unikalnym numerem biletu, który sprawia, że ​​łatwo odpowiedzieć na pytania klienta.

Grocery Delivery Service

 • Łatwe zarządzanie danymi w celu dotarcia do potencjalnych klientów: Proste oprogramowanie do zarządzania danymi wykorzystuje strategię biznesową, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. przeglądy, Kupując historie i wymogi strefowe zrozumieniem pomoc do odpowiedniej promocji produktów i tworzenie świadomości marki.

Na przykład - w Bengalu i Odisha, ludzie są bardziej skłonni do kupowania ryb niż inne non-wegetariańskie przedmiotów. Online sklepach mięsnych mogą promować ryby lub może oferować specjalne zniżki na ryby, w celu zwiększenia świadomości i lojalności.

 • Zwiększenia lojalności wobec marki poprzez oferowanie spersonalizowanych rabaty i zniżki: z oprogramowanie CRM można mieć wszystko Historia wyszukiwania produktem klientów. A zatem, można działać na preferencje klientów i zaoferować im spersonalizowane rabaty na poszczególne produkty. To przyczynia się do wzmocnienia długoterminowych relacji między firmą a konsumentem.

Wniosek:

2017 nie będzie bez wyzwań dla żywności i napojów sprzedawców online. konsumenci’ wybory są nieprzewidywalne, i kierowania ich dokładnej strategii jest jeszcze trudniejsze. But when companies look inward to find ways to be more nimble and integrate a CRM software, droga staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

sklep spożywczy Online biznesu w Indiach jest gotowy, aby rozwijać między 10%-12% rocznie. I jak Asheesh Malhotra (Partner, IT Practice Doradczy, Ernst& Młody) powiedział poprawnie, „Jest to jeden z najlepszych czasie technologia dokonać zmian w sektorze FMCG.”

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów