Rozwiązania CRM bankowe: Turn Your System bankowy zorientowane na klienta

Dom > Przemysł > Bankowość > Rozwiązania CRM bankowe: Turn Your System bankowy zorientowane na klienta

Banking CRM Solution

Minęły trzy miesiące, a proces realizacji demonetization powoli osiadł. od listopada 2016, bezgotówkowej Indie odnotowano znaczne ilości transakcji za pośrednictwem plastikowych pieniędzy.

przelewy korzystających z bankowości mobilnej i natychmiastowy system płatności (IMPS)-w którym pieniądze są przekazywane natychmiast za pomocą wiadomości tekstowych lub online bankowego, wykazały najwyższy skok w ciągu 12 miesięcy, kończąc października 2016.

Indii, analiza rozdaja z Reserve Bank of India (RBI) Dane wyjaśnia sytuację. transakcje bankowości mobilnej wzrosła 175%, natomiast pieniądze transakcji przy użyciu bankowości mobilnej wzrosła 369% od października do października, Według raportu.

banking automation solutions

W tym scenariuszu, Największym wyzwaniem bankierów jest zbudowanie silnego systemu bankowości internetowej dla zwykłych ludzi.

Zarządzanie informacją w zmiennym środowisku Gospodarczej

Problem zarządzania informacją nie jest unikalny dla sektora bankowego, ale konsekwencją jest znacznie poważniejsze niż jakakolwiek inna. Sektor bankowy jest przemysł najbardziej wrażliwy w tym sensie.

Bankowcy, który opiera się na danych pochodzących z narzędzi ręcznych, są po prostu czuje ciężar tych dni. Po pierwsze, to jest zbyt powolny, aby zapewnić minimalny poziom usług dla klientów. W tej sytuacji, bankowcy potrzebują szybkiej automatyzację danych klienta do szybkiego i prawidłowego podziału środków pieniężnych.

Po drugie, drobna niedokładność może prowadzić do poważnej publicznej agitacji, ponieważ może to doprowadzić do poważnych napięć finansowego. Narzędzia ręczne nie gwarantują takiej dokładności, w ten sposób, że będzie zupełnie nieaktualne hazard dla obecnej sytuacji.

Aby nadążyć z obecnej gospodarce, trzeba widoczność w czasie rzeczywistym do danych klienta. Krawędź tnąca System CRM dla sektora bankowego Można zautomatyzować system zarządzania informacją klienta oraz zapewnienie doskonałości w dystrybucji środków pieniężnych.

Dzięki tym informacjom, bankowcy mogą dokonywać bardziej świadomych wyborów, podczas zarządzania pozycje gotówkowe i jednocześnie oceny ryzyka związanego z tymi pozycjami.

crm in banking sector in india

Dokładną ocenę ryzyka

ocena ryzyka stała się ważniejsza niż cokolwiek w tym wieku demonetization. Poważne niedobory twardej gotówki, zróżnicowane wymagania z różnych dziedzin, dystrybucja środków pieniężnych na obszarach wiejskich, niezdolność ludzi do obsługi bankowości internetowej, i wzajemne proces sortowania utrudnia szybko analizować ryzyko.

Z oprogramowaniem CRM można dostać 360-stopniowy widok swojego klienta i generować bardziej zorganizowane dane do analizy nadchodzącą potencjalne ryzyko.

Rozwiązanie CRM bankowy udaje się wyraźnie zintegrować klientów, procesów i technologii. Zapewnia banków z all-inclusive wizji wszystkich stosunków bankowych oraz danych o klientach, i przechowuje je w jednej hurtowni danych. Możesz uzyskać dostęp do, edytować, Dodaj, i analizować dane z pojedynczej deski rozdzielczej.

Zarządzanie zaufanie i Adaptacja / Acceptance Zagadnienia

70% Indian mieszka na obszarach wiejskich. Mają poważne problemy z zaufaniem dotyczących transakcji bankowych i bezgotówkowych internetowych. Podczas wczesnej fazie demonetization, oni w obliczu wielu problemów dotyczących codziennej działalności, zwłaszcza koszty szpitalne i spożywcze.

Istotne jest, aby klienci czują znaczenia wiele do instytucji finansowej, jak bank będzie przejść długą drogę w pozyskiwaniu zaufania i budowania relacje długoterminowe.

crm solution for banks

Z oprogramowaniem CRM, można zaoferować 24*7 usługi, zapewnienia szybkiej reakcji na zapytania klientów, i wykorzystać maksymalną łączność z ludu. W ten sposób można zdobyć zaufanie klientów, dzięki czemu mogą oni uzyskać bezkompromisową zapewnienie bezpieczeństwa.

Potem tylko będą chętnie przyjmuje nowe formy transakcji pieniężnej i bankowej.

W skrócie

Metody obsługi klienta CRM oparte mogą zaoferować tradycyjne kompetencje obsługi klienta, które są dodatkowo wzbogacone poprzez zapewnienie pełnego obrazu wszystkich komunikacji z klientami. Tworzenie i zarządzanie zindywidualizowanych lub usługi marketingowe wszystkich inicjatyw i strategii cenowych są również usprawnione i usystematyzowane. Większość systemów CRM również objąć media społeczne integrujące narzędzia, które pozwalają śledzić i odpowiadać na społeczne sprzężenie zwrotne mediów, komentarze, i zapytania.

Pomijając dyskusje dotyczące długoterminowych skutków demonetization, Indie potrzebują bardziej stabilnego i zorganizowaną strukturę bankowy do obsługi tego reformacji gospodarczego. System CRM może zapewnić odpowiednią i bezpieczną platformę do aktualizacji i modernizacji wzór usług w sektorze bankowym. IT ramiona banku z automatyzacji przepływu pracy i daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Kapture oprogramowanie CRM ma na celu wzmocnić swój bank z najlepszych narzędzi obsługi klienta.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów