7 Mało znane sekrety, które powodują 70% Oceń niepowodzenie we wdrażaniu CRM

Dom > Przewodnik > 7 Mało znane sekrety, które powodują 70% Oceń niepowodzenie we wdrażaniu CRM

wdrożenie CRM

W pewnym stopniu, wszystkie nowe technologie i metodologie zakłócać obecnego sposobu działania. Jak integracja CRM wymaga przyjęcia całej organizacji pionowej, ma też stosunkowo wyższy stopień odchylenia w porównaniu z innymi technologiami. Z tego samego powodu, czasami jest to również narażone na wysokie ryzyko niepowodzenia.

Według badań jakościowych, prawie 70% wdrożenia CRM nie bez znacznego zwiększania wartości dla organizacji. Bez odpowiedniej strategii wdrażania, CRM może stać się obciążenie niż aktywa. Może to być wynikiem eskalacji kosztów całkowitych, brak wyrównania pomiędzy różnymi działami i wysokie koszty licencji. W skrócie, nie możesz być krótkowzroczny w czasie wdrożenia CRM, ponieważ może to kosztować czas i pieniądze.

W tym artykule, będziemy omawiać siedmiu rzadko omawiane przyczyny niepowodzenia integracji CRM. Będę również powiedzieć pozytywnych sposobów ograniczania tego ryzyka i zapewnienie zdrowych alternatyw.

Nie Dostosowane do wymagań biznesowych

Zastosowanie wycięcia i suszona rozwiązania CRM może doprowadzić do procesów biznesowych w ramach zorganizowanej. Zazwyczaj, Rozwiązania te nie mogą dotyczyć albo zoptymalizować wewnętrzne operacje organizacyjne lub zarządzania zasobami operacyjnymi. Uwzględniając indywidualne rozwiązanie również pozwala badać procesy, aby zwiększyć swoją sprawność.

Ponieważ nie mogą dotyczyć wewnętrznych działań organizacyjnych lub rozwoju zarządzania zasobami, to może stać się szybko analizowane ścieżka ku zoptymalizowanej pod procesie. Kiedy w stanie czerpać wyraźnie dostrzegalnych wyników, CRM może być na swój sposób należy uznać nieprzydatny.

Po pierwsze, let’s ask what is Menedżer ds. relacji z klientami?

Może to być złagodzone poprzez zrozumienie wymogów organizacyjnych całego pionu i podjęcie kroków w celu ich realizacji.

Zniekształcenia Informacja całej branż zespołu

Mogłoby to zostać uznane końcowy wynikiem niepełnej integracji CRM w całej organizacji. W tym scenariuszu, informacja zostanie zniekształcony podczas przechodzenia przez sprzedawcę do dystrybutora, a na końcu do producenta. W FMCG, Odkształcenie to informacje są znane jako efekt Bullwhip. To może być końcowy wynik błędny wykonania lub niewłaściwego ręcznego wprowadzania.

Jako zintegrowane zarządzanie informacją jest głównym celem platformy CRM, może to doprowadzić do niekorzystnych założeń, dość szybko.

Problem ten można przezwyciężyć poprzez wdrożenie starannie wyrównany przepływ informacji.

Dość skomplikowane procedury organizacyjne

Rosnąca konkurencja przedstawiła mieszane zachęty dla programistów, aby uprościć ich rzeczywiście oprogramowanie API. Można ciąg razem kilka cech, które nie mają żadnego praktycznego narzędzia, aby uzyskać większą widoczność i trakcję w perspektywie krótkoterminowej.

Firma może faktycznie uzyskać więcej przebieg łącząc najbardziej niezbędne narzędzia w łatwo dostępnej formie.

Nierówna Adaptacja Całej Organizacji

Powszechnie wiadomo, że wszyscy przyjęcie biznesowe technologia jest napędzany przez zainteresowania użytkownika. Stoi to prawdziwe dla integracja CRM zbyt. Idealnie, platforma CRM powinny być dostosowane w poprzek peronów biznesowych. Zapewnia to również połączone wyjścia, które są znacznie lepsze niż wyjść indywidualnie pochodzących.

Dostosowane CRM musi integrować zasadnicze narzędzie w całej swojej strukturze organizacyjnej. To pomaga budować konsensus równe dla rozwiązania CRM między zespołami, tym samym kierując się użycie.

Nie można zwiększyć retencję klientów

Badania wykazały, że zdecydowana większość klientów opuścić z powodu złej obsługi klienta.

Dobrze zintegrowany CRM powinien móc umieścić zatrzymanie do tej częstą przyczyną utraty klientów. retencji klienta również dzieje się skutecznym i łatwo monitorować metryki w ocenie klienta.

ZA dobrze zintegrowane rozwiązanie CRM nie powinny być ograniczone tylko do zarządzania interakcjami z klientem cyfrowych.

Poprzez platformę łatwy dostęp, można zarządzać wszystkimi bezpośredni i twarzą w twarz interakcji pozytywnie zwiększyć retencję klientów.

Inwestycje na wysokim platformy

Jak wdrożenia CRM jest działalność całej organizacji, zbiorowe koszty licencji CRM może okazać się pozornie duża skala inwestycji. Wymaga to proporcjonalny wzrost efektywności. Niestety, większość firm nie są w stanie osiągnąć tej inwestycji na dużą skalę.

co więcej, globalny cenowa produktu CRM może pozostawać zbyt drogie w krajach rozwijających się.

W tym scenariuszu, trzeba starannie wybrać niedrogą alternatywę dla istniejących rozwiązań.

Nie skalowalny do aktualnych potrzeb organizacyjnych

CRM może być formowanie sedno wielu trwających procesów. Niestety, Oznacza to również, że wszelkie problemy lub nieprawidłowości będzie również wzmacniany i wymawiane. Często, CRM firmy nie są w stanie zapewnić stabilne serwery 3rd party. W takich sytuacjach, Rozwiązania CRM może nagle stać się niedostępne w normalnych procesach.

Wniosek:-

Podczas integracji platformy CRM, może ona podjąć nagłą deviancy z obecnych metod operacyjnych.

Nie chcemy być sami miłośnik, ale robimy należytej staranności na każdym kroku podczas wdrażania CRM. Rozumiemy swój obecny model działalności operacyjnej w celu zapewnienia dobrze zintegrowane rozwiązanie ściśle zarządzaniu ryzykiem awarii.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów