5 Powodów, dla których usługi CRM to musi mieć dla elektroniki i urządzeń firm

Dom > Produkty > Usługa > 5 Powodów, dla których usługi CRM to musi mieć dla elektroniki i urządzeń firm

usługa CRM

Przytłaczający efekt doskonałej obsługi klienta została niedawno odkryta podczas badania przeprowadzone przez American Express stwierdził „Blisko 77% od klienci byli bardziej skłonni polecić znajomego do marki czy są zadowoleni z obsługi klienta”.

Przy sprzedaży produktów, które mają 5 z cyklem życia 10-letniej, zadowolonych nabywców są bardziej prawdopodobne, aby ocenić więcej ofert spółki, jeżeli ich pierwszy zakup był zadowalający. Skuteczność produktu bok, bez zarzutu obsługa klienta jest złoty akcent, który pomoże Ci krawędzi na konkurencję.

DLACZEGO BRANŻA ELEKTRYCZNA I URZĄDZENIE skorzystać z usługi CRM?

 

1 – Annual Maintenance Contract and Warranty Notifications

Gdy klient dokona zakupu, the Oprogramowanie obsługi klienta oferuje możliwość aktualizacji zbliżający gwarancji i roczne umowy serwisowej (AMC) Daktyle. Gdy to nastąpi, przed odnowieniem, środki otrzymywać powiadomienia. Mogą po prostu przypisać ten bilet do sił pola. Bilety można przypisać za pomocą wiadomości SMS lub e-mail. Bilety AMC i gwarancji raz przydzielony dostać niestandardowy okres SLA. W przypadku naruszenia SLA, bilet dostaje auto eskalacji do wyższego kierownictwa.

2 - Automatyzacja Zadania zgłoszeń serwisowych

Gdy klient wysyła żądanie usługi - bilet jest tworzony. Podczas konfigurowania usługi CRM można dodać sił pola do kategorii przypisania. To z kolei pozwala agenci przypisać żądanie usługi dla członka sił pola. Po przypisaniu bilet, inżynier serwisu dostaje zawiadomienie to jego aplikacja mobilna. To powiadomienie będzie zawierać dane kontaktowe klienta, lokalizacja usług, jak również szczegóły dotyczące biletu, który został podniesiony.

3 - Szybciej Rozdzielczość biletów

zgłoszenia serwisowe mogą być szybko rozwiązane przez bezproblemową integrację pomiędzy mobilny CRM Oprogramowanie i obsługa klienta. Po agentem osiąga lokalizację usług i ocenia kwestię, może on po prostu zaktualizować status biletu z samego CRM mobilnej. Na przykład – jeśli były agent obsługi ekspresu do kawy i okazało się, że istnieje problem z zaworem wody gorącej. On zaktualizować Mobile CRM dla wymiany zastawki. Agenci mogą następnie umieścić we wniosku o wymianę i działać na rzecz rozwiązania tego bilet.

4 - Multichannel Biletów

Klienci mogą dotrzeć do Ciebie za pośrednictwem preferowanego kanału kontaktu. The Omnichannel Skrzynka bilet można otrzymać za pośrednictwem połączeń telefonicznych zapytań, e-maile, formularze www, czaty i platform społecznych. Agenci mogą po prostu kliknij na bilecie i odpowiedzieć na te pytania z poziomu oprogramowania. Mogą też przypisać bilety na środki na pola stąd sama. Karta klienta 360 stopni daje agenci migawkę historii rozmów firmowych z klientami. Kiedy nowy bilet jest podniesiony z wieloma kanałami przez tego samego klienta, CRM jednoczy te zapytania do jednego wątku biletów.

5 - Jedno kliknięcie na zlecenie Field Service

agenci terenowi mogą otrzymywać powiadomienia o biletach podniesione kwestie dotyczące części zamiennych. Jak tylko dotrze to bilet w CRM, środki można od razu przypisać ją do rep pola. Kiedy przypisać ją, agentów terenowych użyć aplikacji mobilnej aktualizować status biletów. Dzięki aplikacji mobilnej potrafią;

  • Przypisanie bilet do innego środka
  • Umieścić we wniosku o wymianę części elektronicznych
  • Przypisanie bilet do innego działu
  • Albo po prostu zamknąć bilet

Ponieważ aplikacja mobilna jest zintegrowany z CRM, aktualizacje dokonywane za pośrednictwem aplikacji są widoczne w aplikacji.

WNIOSEK

The usługa CRM oferuje opcję skalowania firmy jak przejść nawet jeśli zacząć od drobnych, a następnie rosnąć, ponieważ sztuka pozostawiając klientom uśmiechami, które zachęcają kolejnych odwiedzin pozostaje główną korzyścią z przyjęcia CRM

Kapture CRM pomaga wzrost wskaźnika utrzymania klientów usług opartych od 2011. CRM usługa jest dobry początek dla małych firm i jest dostępna dla WOLNY 30 Dzień próbny.

Ostatnie posty

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów