5 Złote zasady dla zwiększenia sprzedaży

Dom > Produkty > Obroty > 5 Złote zasady dla zwiększenia sprzedaży

Rules for Increasing Sales

Sprzedaż tech opracowała znacznie w ciągu ostatniej dekady. Najnowocześniejsze narzędzia, Rosnące wymagania rynku i innowacyjnych działań politycznych marketingowe przyniesie ogromną konkurencję. Obecnie jest ona porusza się szybciej niż kiedykolwiek. Tylko w mgnieniu, pojawiają się nowi konkurenci, Produkty podobne do Twojej firmy są zwolnione, a jeszcze przed tym wiedzą, To wyścig do dna.

Ale z tysiącami konkurentów tam, w jaki sposób przedsiębiorcy wiedzą, które są dla nich i dla ich firm? Keen biznesmeni nigdy myśleć jak podtrzymać; dla nich jedynym problemem jest to, jak stać się bestseller.

Więc, Poniżej pięć złotych zasad, które pomogą Ci osiągnąć swój niszy biznesowej.

Know Your konkurentów

Zawodnik jest najlepszym przewodnikiem po rynku. Jeśli zaczniesz poszukiwania konkurencję i większych firm w branży, zdasz sobie sprawę, że są one rzeczywiście nowych najlepszych przyjaciół. Czemu? To głównie z trzech powodów-

Jak zwiększyć sprzedaż

 • Można uczyć się na własnych błędach
 • Możesz uzyskać wgląd w to, co działa dla nich
 • Ukazują one również możliwości w sprzedaży

Robiąc trochę kopanie w Internecie, jesteś zobowiązany do wykopać kilka osiągnięć i błędów, że konkurenci dokonane. Będzie wygładzić swoją drogę do sukcesu, jak będziesz miał lepsze zrozumienie rynku docelowego.

Zachować aktywną obecność w Social Media

Sieć społeczna jest największym wpływowym narzędziem w dzisiejszej gospodarce rynkowej. Koniec 90% młodych dorosłych (wiek 18 - 19) wykorzystanie social media w jakiś sposób lub innych. Aktywna obecność na portalach społecznościowych mogą być grą zmieniając wybór dla Twojego biznesu.

jak korzystać z CRM w celu zwiększenia sprzedaży

Czy wiesz?

 • 95% dorosłych z forum (18 - 34) najprawdopodobniej śledzić markę za pośrednictwem serwisów społecznościowych. (Źródło: Marketing Sherpa)
 • 71% klientów, którzy mieli dobre doświadczenia serwisowego social media z marką, mogą polecić go innym. (Źródło: Ambasador)
 • Tam są 1.65 miliard aktywnych mobilnych kont społeczne globalnie 1 milion nowych aktywnych użytkowników telefonów komórkowych społeczne są dodawane każdego dnia. (Źródło: Jesteśmy Społecznej)
 • 81%+ marketingu odkryli, że zwiększony ruch wystąpił z jak najmniejszym 6 godzin tygodniowo zainwestowali w social media marketing. (Źródło: Social Media Przeglądaj)

Największą korzyść, że można mieć z sieci społecznej jest ogromny zakres współdziałać z istniejącymi i potencjalnymi klientami bezpośrednio. Oddziaływania bezpośrednie generowanie lojalności wobec marki i długotrwałych relacji z klientami. To pozwala dodatkowo wzmocnić swoją bazę danych, a także perspektywa.

Można nawet monitorować swoją reputację marki, oko na rozmowach z klientami i odpowiednich Graficznych. To daje jasną wizję procesu poszukiwawczego sprzedaży.

Social media zdarza się być najbardziej skuteczną platformę marketingową do przeprowadzenia promocji marki i kampanii. Można uzyskać maksymalną widoczność i znaczną liczbę odpowiedzi od klientów.

Obdarzyć większą wagę content marketing

Zawartość jest najlepsze uzbrojenie dla każdego rodzaju biznesu. Przez „content” generalnie ludzie rozumieją blogi i artykuły. Ale, w perspektywie marketingu gdziekolwiek korzystania z treści, chodzi pod content marketing, w tym filmy, infografiki, Ogloszenia, obrazy, GIF, e-maile, itd. itp.

W celu zrozumienia cenny wpływ content marketing, Zobaczmy kilka szybkich faktów-

 • Trzy główne cele content marketing są- prowadzić generacji (85%), obroty (84%) i ołowiu pielęgnowaniu (78%). (Źródło: Profs marketingowe)
 • 70% B2B marketerzy planują stworzyć więcej treści w 2017, w porównaniu do 2016. (Źródło: Content Marketing Institute)
 • Popyt na infografiki wzrosła 800% W minionym roku. (Źródło: Urbounce)
 • 69% spółek zgłosić ich budżet marketing wideo została zwiększona. (Źródło: Ascend2)
 • 75% marketerów użyć interaktywną zawartość planu w celu zwiększenia ich wykorzystania medium w tym roku. (Źródło: Content Marketing Institute)
 • 45% marketerów powiedzieć blogowanie jest ich górna najważniejsza strategia zawartość. (Źródło: Social Media Examiner)
 • 80% Branża decydenci wolą, aby uzyskać informacje dotyczące firmy w serii artykułów w porównaniu reklamie. (Źródło: Stratabeat)

Treść jest najprostszym sposobem, aby przekazać wiadomość w bardzo ciekawej formie. filmy, obrazy, wykresy i wzory dodać do niej coś więcej. To pomaga sprzedawcom, aby dotrzeć do swoich docelowych klientów w celu zwiększenia możliwości sprzedaży. Ma pozytywne implikacje dla wyszukiwarek, które przyczynia się do poprawy widoczności strony internetowej, jak również. Oprócz, ludzie wolą artykuły uczą się podejmować ważne decyzje, zamiast reklamowych oparte kliknięć przynęt.

5 golden rules of sales

Zastanów się więcej o e-mail marketingu

Spośród różnych strategii marketingowych treści, dać trochę więcej wagi do e-mail marketingu. Dlaczego tak? Sprawdźmy-

 • 44% o e-mail odbiorcy dokonane co najmniej jednego zakupu w zeszłym roku w oparciu o e-mail promocyjny. (Źródło: Przekonać i Konwersja)
 • 72% B2B kupujący są najprawdopodobniej dzielić przydatnych treści za pośrednictwem poczty elektronicznej. (Źródło: Agencja serio)
 • Technologia E-mail marketing jest używany przez 82% od firm B2B i B2C. (Źródło: Ascend2)
 • 95% firm korzystających z automatyzacji marketingu biorą Zaletą e-mail marketingu CRM. (Źródło: Regalix)
 • 56% firm korzysta obecnie dostawcy e-mail marketingu i są 75% lub bardziej prawdopodobne nabywcy Oprogramowanie CRM automatyzacja marketingu W ciągu najbliższego roku. (Źródło: Venture beat)
 • Marketerzy odnotowali 760% wzrost przychodów z segmentacji kampanii. (Źródło: Monitorowanie kampanii)
 • 81% kupujących online, które otrzymują e-maile na podstawie wcześniejszych zwyczajów handlowych były przynajmniej w pewnym stopniu prawdopodobne, aby dokonać zakupu w wyniku celowego email. (Źródło: eMarketer)

w jaki sposób zwiększyć sprzedaż CRM

Według raportu Monetate, E-mail marketing napędza więcej konwersji niż jakikolwiek inny kanał marketingowy, w tym poszukiwanie i społeczny. To ekonomiczne polityka marketing może pomóc w dotarciu do nikogo na świecie; jednak, jego działanie można łatwo zmierzyć. Ponadto, e-mail marketingu jest również znacznie bardziej osobisty sposób dotarcia do grupy docelowej, niż reklamy.

Połącz kropki z oprogramowaniem CRM

Czy jesteś w B2B lub B2C biznesu, trzeba zintegrowany system CRM, który pomaga przeprowadzić całą strategię biznesową. To daje całościowe wizję i wspólną platformę, by przejąć kontrolę nad każdym segmencie swojej strategii biznesowej. Oprócz, to pomaga uzyskać pełne zrozumienie swoich klientów i potencjalnych klientów biznesowych. Dlatego-

 • Rynek CRM jest przewidywane, aby osiągnąć $36 miliardów 2017. (Źródło: Gartner)
 • 80% marketingu użytkowników automatyki ogłosił ich liczba wzrosła z przewodami. (Źródło: VB Insight)
 • 6 poza 10 małe firmy używają ich CRM do e-mail marketingu. (Źródło: Marketing Charts)
 • Widzimy to 6 lat temu tylko 12% firm użyte w chmurze CRM opartego - Liczba ta wzrosła do 87%. (Źródło: Super Urząd)

Dlaczego oprogramowanie CRM stał się tak bardzo popularny w sektorze przedsiębiorstw? W celu zrozumienia jego niezbędność w zwiększaniu przychodów ze sprzedaży, musimy wiedzieć, niektóre z jego cech-

 • Wykorzystuje zarządzanie danymi klientów.
 • To sprawia, że ​​zarządzanie kontaktami łatwiej niż kiedykolwiek.
 • To pomaga śledzić potencjalnych klientów i śledzić z perspektywy.
 • Integruje wspólną platformę śledzić komentarze mediów społecznych, zapytania, komentarze a nawet e-maile i rozmowy z klientami.
 • Dzięki systemowi CRM można przyspieszyć reakcję klienta.
 • Jej ekskluzywny obiekt biletowy wzbogaca cały system obsługi klienta.
 • To upoważnia proces analizy sprzedaży, cała automatyzacja sił sprzedaży i prognozowanie sprzedaży.
 • Dzięki spójnych narzędzi wzmacnia automatyzację przepływu pracy i współpracy pracowników.

Wniosek

Biznes jest jak jazda na rowerze. Albo ruszać albo spadasz w dół. - Frank Lloyd Wright

Jeśli chcesz ruszać, trzeba być na bieżąco z aktualnymi trendami w branży należysz. Inaczej, będzie pozostawać w tyle. Pięć strategie wymienione powyżej są najbardziej akceptowane i modne strategie biznesowe, które dają żadnej organizacji wizję excel.

Faktycznie, to nie jest łatwe do utrzymania wszystkich pięciu strategii jednocześnie, ale oprogramowanie CRM czyni pracę bardziej zorganizowane i proste. Oprogramowanie CRM to nie tylko sama strategia, ale również pomaga wykonać inne strategie biznesowe.

Kapture CRM oferuje wszystkie funkcje zaawansowanego narzędzia do zarządzania relacjami z klientami, aby zwiększyć swoje szanse sprzedaży.

CRM darmo Trail Banner

Ostatnie posty

Avatar for Kapture CRM
Autor:
Kapture CRM
O:
Jest to admin.
Więcej artykułów autorstwa: Kapture CRM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

 • Prowadzić firmę od dłoniach
 • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
 • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów