4 Zadaj pytania podczas Demo Mobile CRM

Dom > Produkty > mobilny > 4 Zadaj pytania podczas Demo Mobile CRM

mobile CRM

Wybór dostawcy CRM to herkulesowe zadanie dla decydentów biznesowych, głównie dlatego, że proces kwalifikacyjnej potencjalnych marki i korzysta dema można uzyskać bardzo przytłaczające, nawet dla dobrze poinformowanych interesariuszy. ZA Demo CRM zostawia ślad pytań, na które należy odpowiedzieć.

CRM Aplikacja sprzedaży jest absolutnie konieczne w obecnej sytuacji gospodarczej, która staje się coraz bardziej niezależny od lokalizacji. menedżerów najwyższego szczebla w dużych przedsiębiorstwach, a także przedstawiciele biznesu, Potrzebują poczucie swobody i elastyczności, które tylko CRM rozwiązanie może zapewnić aplikacji mobilnych.

Zamiast w ciemności, czy rozwiązanie CRM komórkowy jest najlepszy pick dla firmy lub nie, wyczyść zamieszanie zadając się z dostawcą na następujące pytania podczas demo:

1. Czy jest to aplikacja mobilna branżowych:

ZA mobilny CRM wpisuje się w różnych dziedzinach przemysłu. Na przykład, w przemyśle farmaceutycznym, dyrektorów marketingu mogą korzystać z korzystania z aplikacji, aby pomóc im w ich codziennych czynnościach. Sektor FMCG widzi sprzedawców i dystrybutorów szeroko korzystając z aplikacji do codziennych planów, znany również jako Beat planów, jak również dla niestandardowych planów okresowych. Więc, podczas demo, Więcej informacji na temat tego, czy produkt będzie pasował z branży Twoja firma należy do.

2. Jakie są niektóre z dostępnych funkcji mobilnych?

Geo-Ogrodzenie i śledzenia lokalizacji są dwa must-have funkcje w aplikacji do śledzenia w czasie rzeczywistym zarówno dla użytkowników, jak również lokalizacji klientów. Znaczniki czasu i codzienne meldunki sklepu pomoc i analizować dzienne dane do analizy wydajności. Użytkownik powinien móc obowiązkowa znak obecności na mapie GPS przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji.

3. Czy aplikacja działa w trybie offline?

Istotą rozwiązania mobilnego jest to, że jesteś w stanie do niego dostęp zarówno do logowania informacji lub danych do przeglądania on-the-go. Obejmuje to dostęp w miejscach bez Wi-Fi lub połączenia GPS. Dostęp offline jest szczególnie istotne dla pola na agentów, którzy powinni być w stanie zapisywać dane do aplikacji w czasie nieplanowanego sprzedaży i zimnych połączeń. Po łączność Wi-Fi jest przywracany, agenci powinni móc wykonywać energiczne Serwera synchronizacji danych w trybie offline do chmury.

4. Co kilka specjalnych funkcji w aplikacji mobilnej CRM?

Aplikacja jest dla przedstawicieli biznesu, którzy nie są zobowiązane do biurku i pracy. Takie jak, Aplikacja musi zawierać unikalne cechy, które czynią go użytecznym dla ruchomego pracownika działu sprzedaży lub usług agenta. Zapytaj swojego dostawcę CRM czy ich produkt posiada Graph Klienta, który jest w czasie rzeczywistym mapa wizualny pobliskich klientów wymagających wizytę. Kosztem Manager to kolejna unikalna funkcja w aplikacji śledzenia sprzedaży, który pomaga sprzedawców dołączyć codzienne rachunki wydatek dla przyszłych roszczeń i zwrotów.

Wniosek:

Kapture użytkownika Aplikacja mobilna przynosi mobilność w naszym przedsiębiorstwie CRM w celu umożliwienia przedstawicieli biznesu i środki do podjęcia pracy z nimi, gdziekolwiek. Wiedzieć więcej, rezerwacji wspomaganego demo z Kapture Mobile CRM.

 

Ostatnie posty

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Śmiało pytaj
My nie gryzą
Ostatnie wiadomości o CRM

Let za rozmowę

  • Prowadzić firmę od dłoniach
  • Mają precyzyjną kontrolę nad swoimi działań sprzedażowych
  • Zapewnienie ciągłego wsparcia po każdej sprzedaży produktów